Konkurs : wygraj rower górski Kross

Komentarze (66) | 25 lip 2014
Lato to pora roku, która niewątpliwie najbardziej sprzyja aktywnością fizycznym, wykonywanym na świeżym powietrzu. Odkąd przeprowadziłam się do Krakowa, praktycznie nie korzystałam z innego roweru niż stacjonarny. Od przeszło trzech miesięcy jestem właścicielką roweru górskiego Lea F5 marki Kross. Zaczynałam od dłuższych wycieczek, później miałam 2 miesięczną przerwę od jakiejkolwiek aktywności. Obecnie korzystam z niego prawie codziennie, pokonując na nim nawet bardzo krótkie trasy, takie jak  np dojazd na siłownię. W słoneczne dni praktycznie nie korzystam już z komunikacji miejskiej. U mnie Lea sprawdza się, teraz mam okazję rozdać podobny rower któreś z was - niestety nagroda jest tylko jedna. Razem z firmą Kross, przygotowałam dla was konkurs, w którym jedna osoba wygra rower górski Kross Lea F2. Chciałabym aby trafił on w ręce osoby aktywnej, w związku z tym zadaniem konkursowym będzie przesłanie swojego zdjęcia treningowego.

Zadanie konkursowe: 

1. Na adres e-mail: konkursbycidealna@gmail.com prześlij swoje zdjęcie zrobione podczas wykonywania treningu. Obojętnie jakiego: może to być bieganie, trening na siłowni, ćwiczenia w domu, boks, pływanie itp.
2. Odpowiedz na pytanie: W jakiej miejscowości znajduje się siedziba marki Kross ? 
- zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, zdjęcie konkursowe, odpowiedź na pytanie konkursowe oraz informacje : czy wyrażasz zgodę na umieszczenie zdjęcia na stronie : www.bycidealna.pl (wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe)

Informacje : 

  • Konkurs "Idealny trening" trwa od 25.07.2014 do 5.08.2014 do godziny 23:59
  • Wyniku zostaną ogłoszone do dnia 8.08.2014 do godziny 23:59 * Z powodu dużej liczby zgłoszeń, wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 12.08.2014 do godz. 10:00
  • Nagrodą w konkursie jest rower górski Kross  Lea F2 o wartości 1199 zł 
  • W konkursie mogą brać udział osoby niepełnoletnie za zgodą opiekunów. 
  • Przed wysłaniem zgłoszenia zapoznaj się z pełnym regulaminem konkursu: http://www.bycidealna.pl/p/regulamin
  • Specyfikacje roweru znajdziesz tutaj: http://www.kross.pl/pl/2014/mtb-femi-line/lea-f2Serdecznie zachęcam wszystkich do zgłaszania się, myślę że nagroda jest na tyle fajna, że jest o co powalczyć. Chciałabym abyście pamiętali również o tym, że w konkursach tego typu wybieram zazwyczaj prace, które wyróżniają się pośród innych. Wykażcie się odrobiną kreatywności - macie na to 14 dni :)

Wyniki konkursu: 
Dziękuje za wszystkie nadesłane zdjęcia, oraz przepraszam za opóźnienia.

Zwycięzcą nagrody zostaje: oliwiapachura@gmail.com

Postanowiłam nagrodzić zdjęcie, które najbardziej zapadło mi w pamięci, nawet po obejrzeniu setek innych. Gratuluje !