Konkurs wygraj 1000 zł na kolekcję Adidas by Stella McCartney

Komentarze (66) | 2 gru 2013
Witam
Dawno na blogu nie było żadnego konkursu, więc dzisiaj mam dla was coś specjalnego. Wraz ze sklepem Fitnesstrening.pl, który jest moim partnerem już od marca, przygotowaliśmy konkurs z bardzo fajnymi nagrodami. Wystarczy wykazać się odrobiną kreatywności i stworzyć swój wymarzony strój sportowy.Zadanie konkursowe: 
Z asortymentu fitnesstrening.pl sklepu stwórz propozycję sportowej stylizacji* i wyślij ją na adres: konkursbycidealna@gmail.com 

*sportowa stylizacja może być przesłana w formie grafiki, lub po prostu linków do konkretnych rzeczy. 

Przykłady graficznych zgłoszeń (do wykonania wystarczy program Paint) : 


propozycja 1


propozycja 2
oprócz załącznika dopiszcie imię, nazwisko datę urodzenia oraz miejscowość z której pochodzicie. Drugą opcją jest wysłanie linków do konkretnych produktów. Wtedy oprócz imienia, nazwiska, daty urodzin oraz miejscowości dopisujecie w treści wiadomości linki do poszczególnych elementów waszej stylizacji. 
Każda stylizacja musi się składać z od 3 do 8 rzeczy, które nie są z góry ustalone. Możecie wybierać dowolne marki itp.

Nagrody: 
Pierwszą jest bon o wartości 1000 zł na ubrania z ekskluzywnej kolekcji Adidas by Stella McCartney, całą kolekcję możecie zobaczyć tutaj


dwie nagrody pocieszenia  to Torby Reebok Aero Grip, moją recenzję możecie zobaczyć tutaj


Krótkie Informacje: 
1. Konkurs trwa od 02.12.2013r do 12.12.2013r do godziny 23:59
2. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu. 
3. Zadaniem uczestnika jest stworzenie sportowej stylizacji z asortymentu sklepu Fitnesstrening.pl oraz wysłanie jej na adres e-mail: konkursbycidealna@gmail.com w formie grafiki lub linków do poszczególnych elementów stroju.
4. Organizatorami konkursu są : blog Bycidealna.pl oraz sklep Fitnesstrening.pl
5. Fundatorem nagród jest sklep Fitnesstrening.pl
6. Można zgłosić się więcej niż jeden raz. 
7. W konkursie mogą brać udział osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców. 
9. Miło nam będzie jeżeli polubicie sklep na facebooku: https://www.facebook.com/fitnesstrening jednak nie jest to warunek konieczny. 
10. W konkursie przewidziane są trzy nagrody. Nagroda gówna to bon o wartości 1000zł na kolekcję Adidas by Stella McCartney. Dwie nagrody pocieszenia to Torby Reebok Aero m Grip o wartości 145 zł

Serdecznie zachęcam wszystkich do zgłaszania się, myślę że nagrody są na tyle fajne, że jest o co powalczyć. Chyba każda z nas ucieszyłaby się z takiego prezentu pod choinkę !

POWODZENIA !