Fitstagram : Linn Lowes

Komentarze (47) | 4 gru 2013
Witam
Dzisiaj mam dla was kolejny wpis z serii Fitstagram. Jeśli lubicie śledzić motywujące osoby, za pomocą  Instagramu, dzisiejsza postać na pewno wam się spodoba. Linn - 26 letnia Szwedka (znowu :) do niedawna  zamieszczała w sieci tylko swoje zdjęcia, teraz jest również blogerką




Linn należała do tej grupy dziewcząt które starały się przybrać na wadzę. Jak widać udało jej się i teraz może pochwalić się figurą, którą większość kobiet chciałaby osiągnąć. Wczoraj pod tym zdjęciem na moim Fanpage znów wypowiadały się osoby, które nie wierzyły że to ta sama osoba bo : biust urósł, karnacja się zmieniła... jakby nie można było się opalić, poza tym biustu nie widać na pierwszym zdjęciu. Niektóre rzeczy, takie jak powątpiewanie w autentyczność metamorfoz, pewnie nigdy się nie zmienią. Nie wiem dlaczego, po zobaczeniu takiego zdjęcia, niektórym przychodzi na myśl : to na pewno oszustwo, zamiast - dobra robota !

Na swoim profilu oprócz swoich zdjęć Linn umieszcza również filmiki z ćwiczeniami, zdjęcia zdrowych potraw, strojów czy zakupów. Mnie dodatkowo zachwyciło "jej tło" - czyli wnętrze mieszkania. Pokoje wyglądają perfekcyjnie.


Linn podczas treningu, nie boi się ciężkich sztang :


ale jak widać ciężka praca popłaca :



Oprócz na instagramowym profilu : http://instagram.com/linnlowes
możemy znaleźć ją również, na świeżym fitblogu:  :http://linnlowes.com/

Inne wpisy z tej samej serii znajdziecie -> Fitstagram cała seria
Zapraszam również na mój instagram: https://instagram.com/bycidealna/

Pozdrawiam