Pamela i jej Instagram

Komentarze (60) | 9 paź 2013
Witam
Wybaczcie brak mojej aktywności ale obecnie znowu narzekam na brak czasu. Pewnie już wkrótce będę go mieć znacznie więcej. Korzystając z chwili czasu przedstawię wam kolejną osobę którą po Teresie Lopez możecie podglądać za pomocą Instagramu. Jest to Pamela, 17-letnia Niemka której siłownia również nie jest obca.
Nie mogę za wiele o niej powiedzieć. Na pewno jest niska i drobna ale mimo tego nie odmawia sobie aktywności. Na pewno wypracowanie takiego brzucha zajęło jej trochę czasu. Usiąść też ma na czym ( nie będę podważać autentyczności, nie ma informacji na ten temat.) Oprócz tego jest piękna.Myślę że jest doskonałym przeciwieństwem osób które nigdy nie pomyślą o siłowni czy fitnessie bo "nie muszę się odchudzać" - dawniej sama tak myślałam. Ćwiczenia można wykonywać dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Po kilku tygodniach można dostrzec efekty w postaci nie chudszego a jędrniejszego ciała.

Oprócz zdjęć swojej sylwetki w czasie lub po treningu, Pamela na Instagramie pokazuje również swoje stylizacje.  Znacie może jakąś blogerkę modową która oprócz zdjęć swoich strojów od czasu do czasu pokazuje swój zdrowy styl życia ? Mi na myśl przychodzi jedynie Daisyline i jej zakładka Sport, Paulinę akurat miałam okazję poznać osobiście :)


Zdjęcia pochodzą z Instagramu Pameli, również możecie ją obserwować : http://instagram.com/pamela_rf
Pozdrawiam