Fitlifestyle Teresy Lopez

Komentarze (39) | 29 wrz 2013
Witam
Dzisiejszy post będzie z tych które robi się bardzo szybko. Mało tekstu - dużo obrazków - nie nadużywam ich. Przygotowany został wcześniej, pewnie teraz jestem jeszcze w Warszawie albo już w pociągu na trasie Wawa-Krk, dzisiaj w końcu był bieg na 5-tkę.

Może Instagram nie mówi zbyt dużo o człowieku. Niby śledzimy na nim czyjąś codzienność,ale zawsze ona będzie taką jaką dana osoba będzie chciała nam przekazać. Teresa Lopez to 20-letnia szwedka która swoje inspirujące fotki umieszcza w sieci właśnie przy użyciu Instagramu.
Patrząc na jej zdjęcia można sobie pomyśleć że to co pokazuje to w 100% Fit lifestyle. Jest młoda, piękna, ma zadbane ciało - wiele osób chciałoby docelowo osiągnąć taką sylwetkę, biega, chodzi na siłownię, ma chłopaka który na co dzień stanowi jej osobistą motywacje. Jej posiłki są ładne i kolorowe - ubrania z resztą też.Patrząc na jej profil mogę całkiem szczerze powiedzieć że trochę jej zazdroszczę, ale w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu. Też chciałabym mieć takie kolorowe lekkie i przyjemne życie, przynajmniej tak ja je odbieram. Tak naprawdę nic o niej nie wiem. Pochodzi ze Szwecji gdzie na pewno całe społeczeństwo dużo więcej uwagi poświęca zdrowemu trybowi życia. Myślę że przeciętny Szwed nie pracuje kilka dni na parę dobrych butów do biegania, im pod tym względem jest po prostu łatwiej.


Mniejsza o to, chyba dawno nikt tak bardzo nigdy mnie nie zmotywował. Teresę możecie obserwować na jej Instagramie : http://instagram.com/teresalopez - stąd również pochodzą zdjęcia użyte w tym poście.

Pozdrawiam