Nowa, urodzinowa odsłona bloga

Komentarze (34) | 1 kwi 2014

Dzień 1 kwietnia jest dla mnie szczególny. Dzisiaj mijają dokładnie 2 lata od napisania pierwszego wpisu, który pojawił się na tym blogu. Pewnie niewiele z was pamięta, ale wszystko zaczęło się od klubu Pure i konkursu "180 dni do wymarzonej sylwetki", w którym brałam udział. Zdobyłam 1 miejsce w swoim klubie i wygrałam roczny karnet. Jednym z wymogów konkursowych, było półroczne prowadzenie mini bloga na ich wewnętrznej platformie. Po zakończeniu rywalizacji, wszystkie moje wpisy, zostały z dnia na dzień bezpowrotnie usunięte. Postanowiłam więc założyć blog dla szerszej publiczności. W tym czasie nie było zbyt wiele stron o takiej tematyce. Zdecydowana większość blogów o tematyce odchudzania nawoływała do anoreksji. Sama od początku chciałam się od tego odciąć. 
Ubiegłej nocy zmieniłam szablon - to jest największa tego typu zmiana w ciągu tych dwóch lat. Na początku bardzo się przed tym broniłam, ale później sama stwierdziłam, że najwyższy czas coś zrobić. Nie korzystałam z gotowych layoutow bo nic mi się nie podobało. Obecny szablon zaprojektowałam sama, a wykonał go Arek (Htsz) z forum forum.blogowicz.info, mam nadzieję że posłuży mi na długo. 

Obrazek który dzisiaj wykorzystałam, do grafiki z tytułem postu jest dla mnie ważny. Patrząc na niego, od razu poprawia mi się humor. Jakimś cudem udało mi się odnaleźć pierwszy nagłówek, który widniał na tym blogu dokładnie 2 lata temu, jeszcze z końcówką blogspot.com. Różowo, słodko połączenie chmur i waty cukrowej ? 


na szczęście bardzo szybko zorientowałam się, że taka kolorystyka nie bardzo współgra z aktywnością fizyczną i zdrowym trybem życia. Kilkanaście dni później stworzyłam napis, który używam do dzisiaj. 

W tamtym roku z okazji urodzin bloga zrobiłam małe podsumowanie. Porównując je do minionego roku stwierdzam, że się trochę rozleniwiłam..
01.04.2012 -01.04.2013 -  napisałam 360 postów
01.04.2013 -01.04.2014 -  pojawiły się tylko 182 posty

Zdecydowanie najczęściej odwiedzanym postem na blogu było: Wyzwanie 30 dni z Mel B i Tiffany, w którym wzięło udział najwięcej osób. 


Plany na przyszłość ? 
Zdecydowanie pisać więcej, trochę więcej o sobie. W ciągu najbliższych kilku dni opublikuje ankietę, z której będę chciała się dowiedzieć, jakie tematy was najbardziej interesują.

Jeśli macie jakieś sugestie, koniecznie dajcie znać. 

Pozdrawiam