Fitstagram - Wielka przemiana Kenzy

Komentarze (38) | 15 kwi 2014
Dzisiaj nie będzie profilu kolejnej fitnesski. Doszłam do wniosku, że jeszcze nigdy nie pokazałam tutaj osoby, która jest w trakcie metamorfozy. Z wyborem nie miałam problemu. Kenzę obserwuje od stycznia, ale wciąż zwlekałam z tym wpisem. Mimo dużego sukcesu ona nadal walczy. Zaczynając miała dużo ciężej, niż pewnie większość osób czytających ten tekst. Jej celem było spalenie ponad 30 kg przy nieproporcjonalnej sylwetce.Jej historia również nie była "standardowa"bo nie miała problemów z wagą od zawsze. Przytyła 30 kg w 3 lata po wyjeździe z domu. Opisała to krótko: pizza, hamburgery, frytki + stres, niska samoocena i nieciekawe propozycje pracy. Momentem przełomowym było dla niej zobaczenie na wadze okrągłej liczby 100kg, wiedziała że musi coś z tym zrobić.


Wróciła do rodzinnego domu i stawiła przed sobą cel: zostać stewardessą.
Zaczęła od diety Dukana, ale po krótkim czasie stwierdziła że to nie dla niej - była ciągle zmęczona. Później za radą ciotki przeszła na dietę Montignac (polegającą na wyborze produktów o niskim indeksie glikemicznym) . W końcu była pełna energii i miała siłę na ćwiczenia, zaczęła biegać i pływać. Później przyszedł czas na intensywne treningi: Insanity, T25. W rezultacie udało jej się zrzucić 33 kg w 18 miesięcy przy 4-5 treningach tygodniowo.

"Nie poddawaj się, nigdy się nie poddawaj - to sobie mówię codziennie" 
Gdy zaczęła swoją utratę wagi, założyła konto na instagramie, blog, tumblr, fanpage na facebooku aby opowiadać o swoich postępach.

Możecie znaleźć ją tutaj -> http://instagram.com/kenzoufit
Cała seria Fitstagram : http://www.bycidealna.pl/search/label/fitstagram
Zapraszam również na mój instagram: https://instagram.com/bycidealna/

Pozdrawiam