Fitstagram: Fit Trio

Komentarze (50) | 25 sty 2014
Witam
W ostatnich dniach mam problem z organizacją czasu. Z zaplanowanych 7 postów na obecny tydzień, wyrabiam się właśnie z pierwszym. Z siłownią jest zdecydowanie lepiej, ćwiczę regularnie 3-4 razy w tygodniu. Oprócz tego praca, nauka i kilka innych bardziej czy mniej ważnych spraw. Dłuższy post, do napisanie którego zbieram się już cały tydzień przekładam na jutro albo pojutrze. Dzisiaj znowu moja ulubiona seria i kobieta, do której zaglądam codziennie - od kiedy ją wypatrzyłam.


Metamorfoza @fit_trio, jej celem na rok 2013 była utrata wagi. Cel na nowy rok to budowa mięśni. 
"Nie próbowałam żadnych diet ani suplementów na odchudzanie, swoją zmianę zawdzięczam zdrowemu odżywianiu i dużej ilości sportu"

Konto na instagramie docelowo mają prowadzić trzy dziewczyny- stąd pewnie nazwa Fit_Trio, jak na razie pojawiają się zdjęcia jednej z nich.
Chyba mamy tutaj do czynienia z osobą która uzależniła się od aktywności fizycznej. Sama pisze osobie że ćwiczy codziennie albo 2 razy w ciągu dnia. Nie wiadomo jednak jakie to są treningi - na pewno nie robi ciężkich FBW w każdy dzień. Na filmikach, które publikuje, można zobaczyć ćwiczenia w domu i na zewnątrz. 

Zapytana o swoją dietę udzieliła tylko kilku wskazówek: 


Oprócz propozycji ćwiczeń i fotek po treningowych, publikowane są również świetne stylizacje: 


Jest bardzo dobrym przykładem osoby, która wytrwała w swoim postanowieniu noworocznym. Myślę też że znalazła rodzaj aktywności, który sprawia jej sporo przyjemności -pamiętajcie o tym - jeżeli nie  lubicie biegać, wypróbujcie zajęcia fitness w klubie czy spróbujcie treningu siłowego. 


To chyba jeden z nielicznych profili, który polecałam swoim koleżankom. Później odpowiadały że nie mogą oderwać od niej wzroku. Dobrze że robi aktualizację 3 razy dziennie :)

Jej profil: http://instagram.com/fit_trio
Inne wpisy z tej samej serii znajdziecie -> Fitstagram cała seria
Zapraszam również na mój instagram: https://instagram.com/bycidealna/

Pozdrawiam