Tag: List do Mikołaja

Komentarze (36) | 7 gru 2013
Witam
W prawdzie już po Mikołajkach ale co tam. W tamtym roku na blogu pojawił się wpis Tag: List do Mikołaja w którym opublikowałam swoją listę Must Have na rok 2013. Dzisiaj zrobię podsumowanie poprzedniej listy życzeń i stworzę kolejną, na następny rok. W tym roku rozdałam więcej prezentów niż otrzymałam. Widocznie nie byłam grzeczna w tym roku :)

Wpis z zeszłego roku możecie znaleźć tutaj. Wtedy na mojej liście zakupów znalazły się : kolorowe buty na siłownię, biustonosz sportowy, nowe rolki, telefon, pędzle do makijażu i czytnik e-book Kindle.
Buty - już mam nawet nie jedne, podobnie jest z biustonoszami. Rolki również kupiłam takie jakie chciałam. Telefon od niedawna jestem posiadaczką nowj Xperii V od maja miałam Xperie GO
Pędzli Eco-tools nie kupiłam, ale ta pozycja już nie znajdzie się na mojej liście zakupowej. Mam sporo pędzelków, dwa do cieni z Hakuro dają sobie radę. Eco Tools może kiedyś. Mały Kindle - co jakiś czas przychodzi mi do głowy pomysł aby zamówić go z Amazona, ale nigdy tego nie zrobiłam - dlatego będzie pierwszą pozycją na nowej liście.

Tag: List do mikołaja cz 2

1. Czytnik e-book Kindle


źródło: Amazon

2. Ubranie sportowe z kolekcji Stelli lub Lorny
Mam sporo ubrań sportowych, ale chciałabym wypróbować coś z tych "lepszych", "luksusowych" kolekcji - dlaczego ? Z ciekawości, po prostu zastanawiam się czy za tymi wysokimi cenami faktycznie idzie super jakość czy po prostu płaci się z metkę.

źródło: fitnesstrening.pl, lornajane.com.au

3. Rower
No właśnie, może czas pomyśleć o jakimś rowerze, i porzucić jazdę tramwajem w lecie ?

źródło: metaefficient.com


4. Mikser 
O tym już wspominałam we wpisie : Wybór miksera do smoothie - jeszcze na nic się nie zdecydowałam, ale jest to dość pilny zakup.

źródło: megamedia.pl, .tvshopping24.com, therealfoodrunner.blogspot.com
5. Nowy zapach
Czas się za nim rozejrzeć, zwykle wybieram Calvina  Kleina - moje ulubione to In2U. Ostatnio zaskoczył mnie zapach Si, piękny i trzymał się bardzo długo.
źródło: www.douglas.pl
6. Nowe Emu 
Mam już dwie pary sprzed 3 lat ale przydało by się coś nowego - uwielbiam je chcociaż wiele osób nie może znieść ich widoku.  Koniecznie Stingery, brązowe lub karmelowe. 


źródło: allegro.pl


Wystarczy na dzisiaj :) za rok pewnie pojawi się podsumowanie. A co jest na waszej liście Must have na Nowy Rok ?
Pozdrawiam