Agata Z z Blue Sweatpants

Komentarze (37) | 3 lis 2013
Witam
Dzisiejszy post będzie w całości poświęcony innej polskiej blogerce. Bardzo się cieszę, że mogę w końcu przedstawić wam kogoś z Polski. Będzie to osoba, którą wielu z was pewnie dobrze zna - Agata Z z bloga Blue Sweatpants (http://fitness-all-day.blogspot.com/) instruktorka fitness, fitblogerka.

Jeśli szukacie inspiracji czy ciekawostek treningowych, koniecznie zapamiętajcie adres bloga Agaty.

Autorka "Blue sweatpants" jest wielką pasjonatką aktywności fizycznej, a jej miłością jest fitness. Ukończyła AWF w poznaniu, później zdobyła uprawnienia instruktora. Od trzech lat prowadzi zajęcia w klubach, obecnie kilkanaście godzin tygodniowo. Wiedza jaką zdobyła na kursie była bazą, zanim zaczęła prowadzić zajęcia popatrywała innych bardziej doświadczonych trenerów, a jej czas poświęcony na przygotowywania można liczyć w setkach godzin.


Oprócz blogu Fit Agata prowadzi również blog ze stylizacjami: Pink Sweatpants:


Dance:


Owocowe śniadanie:Inspirad by Yoga: 
4. Pompka. Jeśli chcesz uniknąć lub pozbyć się "motylków", czyli luźnego nadmiaru tłuszczu/skóry, który można zauważyć przy potrząsaniu uniesionych rąk, wykonuj oprócz treningów aerobowych to ćwiczenie. Zwykła pompka angażuje głównie mięśnie klatki piersiowej. Wersja ze zdjęć to doskonałe ćwiczenie na triceps. Aby poprawnie je wykonać trzymaj łokcie jak najbliżej tułowia.

Oprócz zdjęć i wpisów przedstawiających codzienność Agaty na jej blogu można znaleźć również FitGify w jej wykonaniu :) oto niektóre z nich

Fitness Interwał -> http://fitness-all-day.blogspot.com/2013/10/fitness-interwa.html
Przykładowy trening obwodowy na siłowni (FBW) http://fitness-all-day.blogspot.com/2013/08/trening-obwodowy-na-siowni.html


Ćwiczenia z piłką: http://fitness-all-day.blogspot.com/2013/05/cwiczenia-z-pika-gify.html


Miłego przeglądania :) mam nadzieję że niektóre ćwiczenia wam się przydadzą.
Pozdrawiam