Czy istnieją kobiety idealne ?

Komentarze (37) | 5 paź 2013
Witam
Co do powyższego pytania : oczywiście że nie. Bo chyba to oczywiste że "ideał" dla każdego jest inny, a poza tym nigdy nie ogranicza się do samego wyglądu. Nie widzę potrzeby uświadamiania tego wszystkim za każdym razem. Nie rozumiem też ludzi którzy na każdym kroku próbują uświadomić to mi.

Nie jestem w wstanie wskazać sylwetki idealnej, za to bez problemu mogę wyróżnić te które spodobały się najbardziej (uzbierały więcej like-ów niż inne) oto one:


Naprawdę moim celem nie jest bycie adminką dużego fanpage na facebooku. Chciałabym aby te lajki pokrywały się z ilością wykonywanych treningów (lub chociaż powtórzeń ) przez dane osoby. Nie podoba mi się że rośnie coraz większa grupa "krytyków sylwetkowych" którzy w każdym zdjęciu dopatrują się jakiegoś mankamentu albo w ostateczności rzucą hasłem w stylu "wierzycie w te głupoty, i tak nic z was nie będzie"

Gdyby jakaś kobieta uważała siebie za chodzący ideał byłoby z nią naprawdę źle. Sama nazwa bloga jest taka jak nie inna - wiem że trochę "zajeżdża pro-aną" ale taką wybrałam 1,5 roku temu nie wiedząc nawet że ktokolwiek będzie mnie czytał. Dzisiaj pewnie wybrałabym inną, wtedy wydawało mi się że jest po prostu łatwa do zapamiętania i ładnie brzmi.

Sama sylwetka nie jest kluczem do wszystkiego, ale jeżeli naprawdę weźmiemy sprawy w swoje ręce, i naprawdę będziemy chcieli pozbyć się złych nawyków zaczniemy regularnie ćwiczyć i jeść. Później znajdziemy czas na 8-godzinny sen i będziemy bardziej zorganizowani. Przybędzie nam również energii w ciągu dnia. Realizując małe punkty możemy poprawić jakość naszego życia.

No ale od samego patrzenia nic się nie zrobi. Jest sobota przed południem - ja idę biegać bo jutro w Warszawie mam 10 km. W przyszłym tygodniu zapisuje się na nową siłownie, ale zanim zacznę regularnie ćwiczyć muszę załatwić wszystko na uczelni. W ciągu ostatniego tygodnia nie załatwiłam praktycznie nic bo mijałam się z prowadzącymi - a wystarczyło napisać e-mail.... kartki do planowania tygodnia wydrukowane, czas wziąć się do pracy :)

Pozdrawiam