Fit ciekawostki #5

Komentarze (19) | 4 paź 2013
Witam
Dzisiaj kolejna część serii postów o której ostatnio zapominam czyli Fit Ciekawostek. Niedawno czytając bloga Klaudia Pakuje dowiedziałam się o innym blogu : barbellkitchen.pl który promuje przede wszystkim kuchnię Paleo. Już zdążyłam polecić go innym i  spróbować kilku przepisów (czy zrobić po swojemu) Wczoraj zainspirowana tym zrobiłam swoje pierwsze zapiekane awokado. Nie posmakowało mi, wole surowe :)Kilka dni temu na blogu Natalii pojawiły się bardzo przydatne wpisy z codziennymi menu: przykładowy jadłospis 1800 kcal oraz przypomnienie postu sprzed roku na 2100 kcal: jadłospisy i fotorelacja. Wiele osób pyta o takie przykłady. Niebieskoszara zrobiła również filmik na temat Kompozycji posiłków. 

Natalia Gacka to Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski i Fitnessie sylwetkowym. Prowadzi stronę odchudzaniebezkitow.pl  oraz kanał na YT z ćwiczeniami i przepisami który coraz prężniej się rozwija gratuluję i trzymam kciuki

Kolejny polski kanał fitness to befitwomen prowadzony przez 47-letnią polską trenerkę, która teraz odczuwa więcej energii i siły niż wtedy gdy miała 20 lat :)

U Aliny Rose pojawił się wpis poruszający temat makijażu na siłowni. Jak jest z wami ? Sama po prostu nie zmywam tego co zostało mi z całego dnia przed rozpoczęciem ćwiczeń.

Pozdrawiam