Biustonosz sportowy Nike x-back Bra

Komentarze (31) | 2 paź 2013
Witam
Może nie jestem najlepszą osobą do sprawdzania jakości konstrukcji biustonoszy sportowych (mam mały biust a w takich stanikach jestem kompletnie płaska) ale z pośród wszystkich modeli które mam, zdecydowanie najlepszy to : Nike Adjustable X-back Bra.
Cała moja mała "kolekcja" składa się z 6 szt biustonoszy uciskowych - klik
Osobiście nie potrzebuje większego wsparcia ani specjalnie wyprofilowanych miseczek. Wiem jednak że wiele pań z większymi miseczkami skarży się na takie staniki. W pełni zgadzam się z tym że sportowy top z H&M  nie utrzyma odpowiednio biustu w rozmiarze C, za to dobrze sprawdzi się u pań w z rozmiarami A-B.

Nike Adsjustable X-back Bra - jest to jeden z najlepszych modeli biustonoszy jakie oferuje marka Nike. W całości zrobiony jest z materiału Dri-Fit zapewniającego odprowadzanie potu i odpowiednią cyrkulację powietrza.

Posiada wyprofilowane miseczki, które zapewnią wsparcie również paniom z większym biustem. Sama mam z tym mały problem bo u mnie ten materiał brzydko się zwija (raczej nie wypełniam tego stanika do końca)


Dzięki regulowanym ramiączkom i zapięciu możemy bardzo go dobrze dopasować.


Dostępny jest w wielu kolorach i rozmiarach. Wybierając go dobieramy miseczkę A/B B/C C/D D/E oraz obwód pod biustem XS, S, M, L

Dzięki tym trzem zaletom X-back Bra biję na głowę inne szeroko dostępne modele, które najczęściej nie mają regulowanego obwodu i występują w trzech - czterech rozmiarach. Cieszy się również pozytywnymi opiniami, według niektórych sprawdza się nawet podczas intensywnych ćwiczeń i  podskoków. 

Dostępność: jest to popularny model więc można go dostać w większości sklepów internetowych, oraz stacjonarnych Nike. Jego cena regularna to 169 zł. 

  
W sklepie fitnesstrening.pl do 6 październia jest w cenie 89 zł http://www.fitnesstrening.pl/Oferta-Tygodnia osobiście uważam że za taką kwotę jak najbardziej warto go kupić. W innych sklepach internetowych nie znajdziemy go za mniej niż 140 zł, w stacjonarnych nadal są w cenie regularnej (wczoraj sprawdziłam) 

Odradzę go paniom które nie potrzebują nie potrzebują wysokiego wsparcia (miseczka A). Kobietom z biustem powyżej E pozostają bardziej zabudowane modele, np marki Panache lub Shock Absorber. 

Pozdrawiam