Relacja z treningów z Mateuszem Jasińskim

Komentarze (33) | 23 wrz 2013
Witam
Dokładnie dwa tygodnie temu, o tej porze siedziałam sobie w pociągu podczas podróży do Warszawy. Dzień później miałam zaplanowany trening z Mateuszem Jasińskim i innymi blogerami biorącymi udział w Wyzwaniu Flory oraz nagrania.


Po nocy spędzonej u znajomego na Powiślu, wybrałam się w stronę Pola Mokotowskiego. Dniu zaliczyłam swoją pierwszą przejażdżkę warszawskim metrem. Na miejscu poznałam Mateusza, oraz blogerów : Paulinę (frommovietothekitchen.pl), Tomka (zajadam.pl) i Michała (kotlet.tv, domowa.tv)Było bardzo słonecznie, wbrew wcześniejszym prognozom według których miało lać. Po przebraniu się zaczęliśmy trening który nie był wcale taki krótki. Rozpoczął się od rozgrzewki, Mateusz pokazał nam swoje ćwiczenia, mówił na co zwracać uwagę oraz wyłapywał popełnione przez nas błędy. Później były biegi z trenerem. Na początku robiliśmy to jedną wielką ekipą której humor wyjątkowo dopisywał, później każdy sam. Podczas treningu dostaliśmy cenne wskazówki, praktycznie każdy zapomniał o prawidłowym ułożeniu rąk. Sami również zadawaliśmy pytania, na temat odpowiedniej techniki biegu. Pod koniec wykonaliśmy dosyć długi streching, oczywiście błędy w postawie były poprawiane.

Na końcu każdy powiedział coś do kamery - osobiście miałam z tym problem, to był mój pierwszy raz. No i po kilkugodzinnym treningu byliśmy wolni. Wszyscy ten dzień spędziliśmy naprawdę bardzo przyjemnie. Chętnie powtórzyłabym taki grupowy trening. Teraz przed nami finał w postaci Biegu na Piątkę który odbędzie się za całe 6 dni.

Tutaj macie  krótką Videorelację z tego dnia:


Na dworzec odprowadził mnie Tomek z Michałem. Nawet nie zdążyłam się pożegnać bo prawie spóźniłam się na pociąg. Kupiłam bilet dosłownie 4 min przed odjazdem :) Dziękuję wszystkim za miło spędzony dzień, a także Florze za zorganizowanie tego wydarzenia. Zachęcam też do polubienia profilu Pokochaj swoje serce : kilk

Pozdrawiam