Muzyka do biegania - Konkurs Denon

Komentarze (30) | 12 wrz 2013
Witam
Przepraszam za moją krótką nieobecność, ostatnie dni są dla mnie na prawdę bardzo intensywne. W związku z konkursem organizowanym razem z firmą Denon, przedstawię wam dzisiaj dwie playlisty z muzyką do biegania. Pierwsza będzie moja druga utworzona z waszych propozycji.

Nagrodą w konkursie były widoczne na obrazku słuchawki Denon AH W150 ich recenzję możecie zobaczyć TUTAJ Zwyciężczyni w dniu dzisiejszym otrzyma ode mnie e-mail z prośbą o podanie danych do wysyłki. Na dane czekam 48h po upływie tego czasu wybrana zostanie kolejna osoba.Każdy uczestnik konkursu musiał podać nazwy lub linki do trzech piosenek na YouTube których najbardziej lubi słuchać podczas biegania. Do konkursu zgłosiło się prawie 530 osób co dało prawie 1600 linków na YT. Szczerze mówić zastanawiałam się co z nimi zrobić. Gdybym opublikowała wszystkie na raz, pewnie nikt nie zdołałby przeglądnąć całości. Na dzisiaj przygotowałam pierwsze 120 utworów z listy.

Wcześniej jednak przedstawię swoją obecną playlistę, którą słucham podczas biegów. Wygląda ona mniej więcej tak: (kilk)


A to 120 pierwszych propozycji od was ( nie które kawałki mogą nie odtwarzać się na stronie więc lepiej oglądać na YT - klikJeszcze mam pytanie, z konkursu zostało mi jeszcze prawie 1500 linków. Lepiej publikować np raz w miesiącu po 100 tak jak w tym poście ? Czy lepiej po prostu już nic z nimi nie robić ?
Mam nadzieję że coś wam się spodoba

Pozdrawiam !