Sportowe marki ubrań na co dzień

Komentarze (44) | 11 sie 2013
Witam
W ostatnich dniach mój czas wypełniają głównie zakupy. Pod koniec tygodnia wyjeżdżam więc to najwyższy  czas na to, abym kupiła również rzeczy dla innych, Postanowiłam zrezygnować z bagażu w samolocie na rzecz wielkiej paczki kurierskiej. Będę miała więcej miejsca, więc rozglądam się również za ładnymi i praktycznymi rzeczami do domu, których tutaj nie brakuje.


Bluzki i koszulki  Fitnesstrening.plWiększość zakupowego czasu oczywiście spędzam w wielkich Primarkach, ale ubrania i buty zamawiam głównie online. Ciekawa jestem czy często wybieracie sportowe marki kupując ubrania na co dzień? Praktycznie każda z dużych marek oprócz odzieży treningowej posiada również kolekcję lifestylową.

Z najbardziej znanych to: Nike Sportswear, Adidas Originals, Reebok Classic (buty) czy Puma Social'

Sama najczęściej ubrania w stylu oversize, mój ulubiony zestaw to duża koszulka sięgająca do połowy uda oraz legginsy. Ostatnio coraz częściej wybieram koszulki sportowych marek, chociaż kilka lat wcześniej nawet nie zajrzałabym to takiego sklepu w poszukiwaniu bluzki na co dzień

Np. w tym momencie zastanawiam się nad zakupem tej koszulki, pewnie ją wezmę. 

Jest w miarę tania %% 179 zł  54 zł i będzie świetnie pasować do legginsów. Zalando - link

Chyba najbardziej odpowiadają mi fasony Adidasa. Najchętniej widziałabym u siebie kolekcje Jeremiego Scotta, ale ze względów finansowych ( najniższa cena koszulki ok 800 zł) jest poza moim zasięgiem. 


Adidas Originals - ceny zdecydowanie niższe, fasony również w moim typie. Ostatnio coraz częściej zdarza mi się coś zamówić z tej kolekcji. 

Adidas Originals - Zalando.pl

Nike Sportswear - tutaj możemy znaleźć ubrania bardziej uniwersalne, nadające się zarówno do ćwiczeń jak i na co dzień. Osobiście z propozycji które pokazałam bardzo podoba mi się pierwsza bluza. Z kolei kilka bluzek ma ogromne loga firmy, które do mnie nie przemawiają. 

Nike Sportswear - Zalando.pl
Podobają wam się propozycje takich ubrań? Czy wolicie ich unikać ?
Pozdrawiam