Biegi - co gdzie i kiedy ?

Komentarze (39) | 14 sie 2013
Witam
Całkiem niedawno bo 30 czerwca wzięłam udział w She Runs the Night. Był to mój pierwszy bieg ale na pewno nie ostatni. Do końca roku mam zamiar wziąć udział jeszcze w kilku. Na razie chyba nie jestem gotowa na półmaraton - zdecydowanie wolę krótsze dystanse. Już kilka imprez mam na oku - Co dokładnie ?


O pierwszej dowiedziałam się dzisiaj, ale pomysł jak najbardziej mi się podoba.
I Mistrzostwa Polski Blogerów podczas Festiwalu biegowego w Krynicy. Połowa opłaty startowej będzie przekazana na cele charytatywne. Nie wiem czy termin mi pasuje ale może się udać.Kiedy - 7 wrzesień 2013r godz 10:30 
Gdzie: Krynica - Zdrój
dystans: 5km
więcej informacji: http://www.festiwalbiegowy.pl/festiwal-biegowy/i-mistrzostwa-polski-blogerow-podczas-festiwalu-biegowego-w-krynicy#.UgvdWpKSJrvColor Run - zdjęcia z kolorowych blogów przewijają się od dawna na Tumblerze. Bardzo ucieszyłam się gdy dowiedziałam się że kolorowy bieg postanowiono zorganizować również w Warszawie.

Kiedy: 15 wrzesień
Gdzie: Stadion Narodowy Warszawa
dystans: 5 km
więcej informacji: http://www.colorfun.pl/

Liczę na to że nasza wersja nie będzie gorsza:
Bieg na piątkę - W ramach Maratonu Warszawskiego


To świetna okazja dla wszystkich biegaczy, którzy chcą wziąć udział w weekendzie maratońskim, a nie są jeszcze gotowi, aby zmierzyć się z królewskim dystansem. Uczestnicy Biegu na Piątkę wystartują z Mostu Poniatowskiego, dobiegną do ronda de Gaulle’a, obiegną palmę i skierują się na metę zlokalizowaną przy Stadionie Narodowym. - czyli coś dla mnie :) o przygotowaniach już wkrótce.

Kiedy: 29 wrzesień godzina : 9:00
Gdzie : Warszawa, Most Poniatowskiego
Dystans: 5 km

Biegnij Warszawo


Czyli bieg pod patronatem Nike który jest kontynuacją She runs the Night. Tym razem dystans zwiększono do 10 km. Szczegółowe informacje zostaną udostępnione po oficjalnym zatwierdzeniu imprezy przez organizatora - więc za wiele jeszcze nie wiadomo. 

Kiedy: 6 październik 2013
Gdzie: Warszawa
Dystans: 10 km

Wybieracie się może również na któryś z nich ? Dajcie znać.
Pozdrawiam