Bluzki DIY z motywującym napisem

Komentarze (31) | 2 lip 2013
Witam
Powoli zaczynam przygotowywać się do czwartkowego wyjazdu. Postarałam się o to aby wszystkie paczki, które mam dostać przychodziły dzisiaj albo jutro, w rezultacie siedzę w domu i czekam na listonosza i kurierów. Jeśli jutro nikogo u mnie nie zastaną, przesyłka zostanie odesłana do nadawcy. Dzisiaj popołudniu przyszła do mnie koperta z dwoma zamówionymi bluzkami.
Obie cieniowane z motywującym napisem: "Good Morning, the gym is waiting for you." Jak je zdobyłam ? Same podkoszulki zostały kupione w H&M, napis i ombre to robota Małgosi.
Wszystko zaczęło się od obrazka z bluzką na moim Fanpage. Po kilku tygodniach od publikacji dostałam w prywatnej wiadomości zdjęcie podobnej (ale o wiele ładniejszej) własnoręcznie zrobionej bluzki, która powstała własnie dzięki zdjęciu które wtedy opublikowałam. Wygląda na to że jest to dosyć popularny wzór, można go kupić np na lookhuman.com/good-morning


Bez chwili zastanowienia odpisałam "Ja też taką chcę". Zamówiłam dwie, na które czekałam około miesiąc czasu, było warto bo bardzo mi się podobają i na pewno przydadzą się na wakacje :)

Bluzeczki przyszły ładnie zapakowane.Po opublikowaniu zdjęcia bluzek na facebooku dostałam mnóstwo pytań odnośnie możliwości ich zamówienia. Wykonała je Gosia przy użyciu farbek do tkanin. Wcześniej  robiła koszulki tylko dla znajomych. Oto jej adres e-mail: jaroszmalgorzata94@gmail.com możecie do niej napisać, może znajdzie trochę czasu na zrobienie jeszcze kilku sztuk -  nie mogę tego zagwarantować. W międzyczasie założyła również bloga colorfult-shirts na którym będzie publikowała swoje prace. 


Pozdrawiam