Balsam pod prysznic Nivea - Konkurs

Komentarze (34) | 30 cze 2013
Witam
21 maja miałam okazję uczestniczyć w konferencji prasowej Nivea, na której przedstawiono nowy innowacyjny produkt. Tydzień wcześniej dostałyśmy informację że nowy kosmetyk pozwoli nam zaoszczędzić 4 minuty w ciągu dnia. Na miejscu przedstawiono nam nowość - Balsam pod prysznic

Używam go od tamtej pory i naprawdę jestem zachwycona tym kosmetykiem, jest dobry chociaż znalazłam w nim kilka wad.  Po pierwsze balsam pod prysznic nie zastąpi nam żelu, który ze względu na swój skład wysusza skórę. Ten kosmetyk jest nawilżający, używa się go na samym końcu kąpieli, po nałożeniu od razu go spłukujemy. Jego konsystencja przypomina mleczko używane przy pielęgnacji twarzy, zapach jest podobny do większości kosmetyków Nivea. Sama aplikacja jest błyskawiczna, na mokrej skórze balsam rozprowadza się bardzo szybko. Po chwili można go spłukać co również nie trwa długo. Nie zostawia na skórze tłustego filmu. Jeżeli chodzi o nawilżenie to według mnie jest rewelacyjny. Mimo tego że bardzo krótko mamy go na ciele, sprawdza się tak samo jak tradycyjny balsam nawilżający. Poradził sobie nawet z moją suchą skórą na łydkach. Opakowanie wygodne plus za butelkę stojącą wieczkiem w dół, minus - mimo odwróconego wieczka i tak ciężko go wycisnąć do końca.  

Jego największa wada to wydajność - w tym momencie jestem już w trakcie używania 3 opakowania. Na skórę nakładamy jego nadmiar który później spłukujemy. Minusem może być również aktualna cena - 19,90zł - uważam że ze względu właśnie na wydajność powinien być trochę tańszy.

KONKURS

Do rozdania mam 20 balsamów pod prysznic które zdobędzie 20 osób
Aby wziąć udział trzeba być publicznym obserwatorem mojego bloga lub fanem na facebooku
oraz odpowiedzieć na pytanie : Na co najczęściej brakuje Ci czasu?
Konkurs trwa od dzisiaj do 7.07.2013 do godziny 23:59
Odpowiedzi opublikuję w tym poście oraz na Fanpage
w przeciągu 5 dni od zakończenia konkursu
Fundatorem nagród jest Nivea

Formularz kontaktowy: 

Zapraszam i powodzenia :)

WYNIKI KONKURSU

Pozdrawiam