Biegam dalej

Komentarze (20) | 28 lip 2013
Witam
Z tego co widzę, po wpisach znajomych na FB w Polsce musza być teraz upały. Tutaj właśnie się skończyły i na co dzień jest bardzo przyjemna temperatura 22-23 stopnie. Pytacie co ćwiczę hmm.. obecnie regularnie tylko biegam i od czasu do czasu zrobię jakiś trening w domu.Według tego co pokazuje mój Facebook połączony z Endomondo, robię średnio prawie 10 biegów tygodniowo, a średni dystans to 4,2 km. W zeszłym tygodniu zaplanowałam sobie że będę biegać również rano około godziny 7:00. Akurat dojechała do mnie koleżanka która też zaczęła biegać, i od poniedziałku do piątku musi wyjść do pracy o 8:30. Po pierwszym tygodniu mam za sobą dopiero dwa poranne biegi, wieczornych nie odpuszczam. W rezultacie od 6 lipca biegałam 18 razy i pokonałam w sumie dystans 67 km.


Wyniki mam trochę lepsze od tych co pokazywałam ostatnio. Zaczęłam biegać sama, wieczory zrobiły się chłodne. Średnia prędkość 6:11 min/km jest dla mnie odpowiednia, mogę tak biegać bez odpoczynku.


Ta siódemka to najdłuższy mój bieg tutaj, po nim na następny dzień pierwszy raz czułam ból w kolanie z którym zawsze mam problemy.

Z treningów domowych: Kilka razy zrobiłam całość z wyzwania Mel B i Tiffany, chociaż zamiast treningu nóg Mel-B wolę robić Miley Cyrus Leg workout od XHIT Dalily który zobaczyłam na jakimś blogu. Zainteresował mnie również trening z wpisu Magdy czyli 25 minutowy Focus T od Shaun T więcej info tutaj może poćwiczę pojedyncze treningi, całości nie zaczynam, bo za około 2 tygodni wracam do Polski i na siłownię którą zmieniam :)
Pozdrawiam