SRTN - Niestety nie udało się

Komentarze (29) | 10 cze 2013
Witam
Wczorajszy dzień nie potoczył się do końca po naszej myśli. Około godziny 16 30 wyszłyśmy z hotelu na obiad z innymi blogerkami. Chwilę przed 17 dostałyśmy wiadomość że bieg niestety został odwołany. W momencie w którym zaczęło się przejaśniać po kilku godzinnej ulewie.


"Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego ze względu na bardzo złe warunki pogodowe, stan trasy biegu i ogromne utrudnienia komunikacyjne w mieście, jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejszy bieg.

O nowym terminie imprezy powiadomimy Was wkrótce." 

Z tego co wiemy warunki które panowały w dniu wczorajszym w Warszawie nie pozwoliły na przeprowadzenie tak dużego wydarzenia, a decyzja została podjęta razem z Miastem oraz służbami porządkowymi. Organizatorzy - którym naprawdę nie zazdroszczę zaistniałej sytuacji - zapewne mają trudne zadanie. Już widzę że spora część uczestniczek nie była zadowolona z decyzji. Z jednej strony można zrozumieć osoby które musiały dojechać z dalszych miejscowości. Z drugiej widząc takie zdjęcia nie ma się co dziwić że decyzja była taka a nie inna.

Mam tylko nadzieję że kolejny termin również będzie mi pasował.

Po otrzymanej informacji już nam się nie spieszyło. Zjadłyśmy obiad i spokojnie wróciłyśmy spacerkiem do hotelu. Wieczór spędziłyśmy u mnie w pokoju, przy rozmowach przed telewizorem.
śniadanie - wczorajsze zdrowe, dzisiejsze słodkie :)

źródło: spidea

Pozdrawiam