Plusssz Active Forte - recenzja + konkurs

Komentarze (26) | 1 cze 2013
Witam
Nie dawno pisałam wam o moich testach Plusssz Active. Tak się złożyło że w ostatnim czasie mój grafik był bardzo napięty. Z pracy wracałam późno, a rano trzeba było znów wcześnie wstać. Oprócz pracy uczelnia, blog i minimalna ilość aktywności fizycznej - niestety nie mogłam znaleźć na to zbyt dużo czasu. W takich sytuacjach Plusssz sprawdził się rewelacyjnie. Praktycznie codziennie rano wypijałam jedną szklankę po której mijało zmęczenie będące skutkiem zbyt krótkiej nocy. Myślę że działanie było bardzo porównywalne do Caffeine Power z Activlab mającej tyle samo mg kofeiny. Testowałam go również przed kolokwium i byłam pozytywnie zaskoczona. Na pewno dawał lepsze efekty niż sprawdzana kiedyś "Sesja" po której nie czułam żadnej różnicy. 

Na wynik testu duży wpływ mógł mieć fakt że na co dzień nie piję kawy, a Caffeine Power przed siłownią stosuję sporadycznie. ( od grudnia nie zużyłam nawet 1/2 opakowania)
Dzisiaj mam również dla was konkurs w którym dwie osoby wygrają przygotowany na sesję egzaminacyjną pakiet Plusssz Active Forte. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie za pomocą formularza kontaktowego: Jaki jest twój najskuteczniejszy sposób na efektywną naukę ? Na wasze zgłoszenia czekam od dzisiaj do 8 czerwca, do godz 23:59


Trzymam kciuki i Pozdrawiam