Biegam !!

Komentarze (38) | 30 maj 2013
Witam
Jeżeli miałabym już wybrać jakieś aeroby z pewnością byłaby to bieżnia, rolki lub orbitrek. Za bieganiem na zewnątrz nigdy nie przepadałam, chociaż wiem że miliony osób po prostu kocha to robić. W konfrontacjach z moją kuzynką zawsze zostawałam w tyle. Mimo że na bieżni spokojnie mogę biegnąć godzinę bez przerwy z prędkością np 9 km/h, na zewnątrz nie wyobrażam sobie 1h  ruchu bez odpoczynku.

Wczorajszy nocny bieg nie skończył dla mnie dobrze, musiałam skończyć po 3,15 km bo potknęłam się o wystający chodnik i przewróciłam, nie patrzyłam pod nogi tylko przed siebie. Nie mogę tego przeżyć heh już 100 razy bardziej wolę się przewrócić na rolkach niż w czasie biegu "po prostym"

Dzisiaj już biegało się lepiej ale był to raczej marszobieg. Słuchawki na uszach z rytmicznymi kawałkami to podstawa. Muszę wrócić do formy - już miesiąc nie było mnie na siłowni :(

Bez małej wody wole nie ruszać się z domu. 


Wyniki słabe ale będzie lepiej ( chociaż dzisiejszą średnią prędkość zaniżyła wizyta w sklepie i powrót do domu z zakupami), nie martwię się dopiero zaczynam :) w przyszłym tygodniu już zacznę chodzić na siłownię i robić tam 15 min interwały. Widzę że Mary ma ambitne plany co do SRTN, nie będę gorsza ! :)
Pozdrawiam