Pakiet startowy She Runs the Night

Komentarze (34) | 6 cze 2013
Witam
Dzisiaj kurier dostarczył mi i kuzynce nasze pakiety startowe na bieg She Runs the Night. W pudełku znalazłyśmy foliową przeźroczystą foliową torbę, którą zapewne podczas biegu oddamy do depozytu, białą koszulkę startową, różową opaskę na dłoń - przepustka do miasteczka biegu oraz chip służący do pomiaru czasu w postaci taśmy. Znalazły się też dwa upominki od sponsorów: czekoladowe ciasteczko Vasa, żel pod prysznic Luksja oraz kartka z rabatami.


Sama koszulka jest całkiem ładna, chyba bardziej spodziewałam się ciemniejszych barw - sama nie wiem czemu, pewnie ze względu na porę dnia w której będziemy biegać. Technologia Nike Dri-Fit. Z tyłu napis który ma nas zmotywować : "Każda z nas jest gwiazdą" :) Na początku obawiałam się że "S" będzie na mnie trochę krótka ale na szczęście jest w sam raz - czyli rozmiarówka standardowa.I chyba to tyle jeżeli chodzi o standardowy pakiet który dostaje się po rezerwacji. W naszych były jeszcze dodatkowo stroje sportowe składające się z : Spodenek Nike Rival Short, kurtek Nike Vapor Jacket w kolorach biegu, białych biustonoszy Nike Victory Contour Bra oraz pary skarpet :)Do Warszawy wyjeżdżamy w sobotę popołudniu. To już mój 3 wyjazd do stolicy w ciągu ostatniego miesiąca i chyba ten najbardziej wyczekiwany.

Czy wybiera się ktoś z was na ten bieg ? jeśli tak dajcie mi znać w prywatnej wiadomości na facebooku albo napiszce e-mail :) 

Pozdrawiam