Telefon dla aktywnych - Xperia Go

Komentarze (42) | 11 maj 2013
Witam
W końcu zrealizowałam kolejne punkty z mojej listy must have. Pierwszy zakup to smartfon, którego od dawna mi brakowało. Starszego "tymczasowego" Sony Ericsona, nie mającgo zbyt wiele dodatkowych funkcji używałam 10 miesięcy. Dość długo zastanawiałam się nad wyborem tego odpowiedniego. Wahałam się pomiędzy HTC one, Iphone 4 a Xperią S. W końcu zdecydowałam się na Xperię ale po zobaczeniu jej na żywo stwierdziłam, że nie potrzebuje aż tak dużego telefonu. Poszukując coś mniejszego trafiłam na Sony Xperię Go czyli telefon który "podobno" jest stworzony dla ludzi aktywnych :)


Dlaczego ? Przede wszystkim jest odporny na kurz i wodę, posiada dodatkowo zakładkę fitness ze specjalnymi aplikacjami takimi jak: WalkMate czy miCoach by Adidas. Mam go od wczoraj i już znalazłam w nim kilka wad. Po pierwsze bateria która bardzo szybko się rozładowuje - chyba koniecznością będzie zakup przenośnej ładowarki. Na obudowie brakuje mi kilka przycisków m.in odbierania czy odkładania słuchawki oraz migawki aparatu.  Czytałam też że mimo wytrzymałości bardzo łatwo o "pająka" na ekranie... Poza tym wszystko mi się podoba, mam nadzieję że będę z niego zadowolona i nie pozbędę się go zbyt szybko. Nie lubię zmian aparatów bo szybko się do nich przyzwyczajam.

Jeszcze do tego wszystkiego brakuje mi tylko odpowiedniej sieci. Od razu po zakupie telefonu pobiegłam do salonu przenieść numer do innego operatora. Niestety oferta na kartę mojej pomarańczowej sieci ( w której jestem od 14 lat ) nie posiada nic atrakcyjnego dla ludzi, którzy potrzebują stałego kontaktu z internetem. W poniedziałek wieczorem powinno być już po wszystkim.

No i w końcu mam dostęp do tych wszystkich aplikacji które ułatwiają ludziom życie. Pierwsze co wgrałam to Endomondo, jednak zawiodłam się trochę brakiem rolek w aktywnościach ( są tylko łyżwy i nartorolki - nie wiem co wybierają rolkarze)
Może polecicie coś fajnego i przydatnego ?


Może też ktoś odgadnie co mam na nodze ? :)
Pozdrawiam