16.04

Komentarze (31) | 16 kwi 2013
Witam
W końcu zrobiło się tak ciepło i wszystko wskazuje na to że za niedługo doczekamy się letnich temperatur. Ja dzisiaj wyszłam pierwszy raz bez kurtki, i zrobiłam sobie dwugodzinny spacer od pracy mamy do mieszkania, zahaczając o krakowski Rynek Główny - w sumie ponad 5 km.

W niedzielę wybrałam się na pierwszy raz w tym roku na rolki. Trasa: mieszkanie-Rynek-Błonia (jedno okrążenie ) Rynek - mieszkanie, wszystko z lekkim "poweselnym" bólem głowy :)

Słoneczny krakowski Rynek
Wiele osób pyta mnie o to jak wybrać odpowiednie rolki. Na moim blogu już pewnie w tym tygodniu albo

w następnym pojawi się seria postów dotyczących właśnie rolek, z których dowiecie się na co zwracać uwagę przy wyborze rolek, jak zacząć naukę oraz kilka słów o różnych "technikach" jazdy. W tworzeniu uch pomoże mi osoba która zawodowo zajmuje się rolkami.

Ja obecnie jeżdżę na rekreacyjno-fitnessowych "Fila fitness" ale w tym roku wymienię je na bardziej profesjonalny model.

W czwartek wybieram się wiosenny pierwszy w tym roku nightskating - zapowiada się piękna pogoda :) zapraszam wszystkich z Krakowa - stronę wydarzenia znajdziecie tutaj: http://www.facebook.com/events/368686386581788/

Wczoraj byłam na siłowni, ćwiczyłam tak jak zawsze czyli trening obwodowy + bieżnia - 40 min 5,12 km - 375 spalonych kcal, jutro znowu podobnie :)

W najbliższym czasie planuję zrobić drugie wyzwanie - tym razem chcę skupić się na udach, i walce z cellulitem. Na początku chciałam jednak zrobić podsumowanie pierwszego, czyli tego z treningiem Tiffany.


Ponad miesiąc temu napisałam, że miło by mi było gdyby ktoś się dołączył. 

Więc jeżeli ktoś się dołączył i robił zdjęcia proszę o wysłanie ich na wedgeslove@gmail.com jak wspominałam wcześniej na Facebooku przygotowałam małe niespodzianki dla tych osób. Kilka pań prosiło mnie o więcej czasu wszystko będzie zależało od ilości zdjęć, których kilka już dostałam.
Edit: No dobra zdjęcie nie musi być wysłanie już w tym momencie - rozumiem że trzeba je zrobić. Daje te kilka dni czasu :)

Pozdrawiam