18.03 Dzisiaj odpuszczam

Komentarze (20) | 18 mar 2013
Witam 
Jeszcze pół godziny temu się zastanawiałam - teraz już wiem - nie idę dzisiaj na siłownie. Jestem przeziębiona, mam katar, boli mnie głowa a lekarstwa niewiele dały. Treningu Tiffany sobie nie odpuszczę, ale z obwodowym na siłowni przy takim osłabieniu mógłby być problem. Może jutro sobie to odrobię, no chyba że będzie jeszcze gorzej.

źródło: www.medigo.pl
Wszystko przez to że w sobotę wieczorem spotkałam się ze znajomymi na mieście. Jak wracałam, około 12 w nocy  było strasznie zimno, a ja miałam na nogach tylko polarowe legginsy. Wczoraj rano obudziłam się z zatkanym nosem, po Cirrusie przeszło, ale chyba doprawiłam się wieczorem. Spóźniłam się na autobus i musiałam dość długo czekać na mrozie. Dzisiaj dodatkowo oprócz kataru, cały dzień boli mnie głowa i jestem osłabiona. To pierwsze moje przeziębienie tej zimy. Mam nadzieję że już za niedługo bedzie cieplej. Ja chce już wiosnę !

Czy warto ćwiczyć podczas choroby ? 

To tak naprawdę zależy tylko od naszego organizmu. Przy lekkim przeziębieniu czy katarze pewnie ubrałabym się dobrze i poszła na bieżnie. Przy bólu głowy już wole nie ryzykować. Przy poważniejszej chorobie lepiej zostać w domu i odpoczywać. Pogoda dzisiaj jest wyjątkowo nieprzyjemna - najgorsze są te powroty, kiedy człowiek rozgrzany po prysznicu musi wyjść na zewnątrz. 

Czyli dzisiaj zostaje w domu ale to nawet dobrze - mam kilka spraw do ogarnięcia. 
Pozdrawiam