Pierwsza autorska płyta Ewy Chodakowskiej

Komentarze (30) | 3 lut 2013
Witam
Chyba jedną z największych (Fit) nowości w styczniu było wydanie przez Ewę Chodakowską pierwszej autorskiej płyty, która została nagrana bez udziału miesięcznika SHAPE. Po Skalpelu, Killerze, Turbo i treningach z Gwiazdami przyszedł czas na trening modelujący da każdego czyli Skalpel II oraz spalający Szok trening  dla osób zaawansowanych.

Ewa zrobiła płytę na własną rękę i chwała jej za to. Jako pierwsza potrafiła ruszyć sprzed telewizorów sporą cześć polskich kobiet. Moim zdaniem powinna to zrobić już wcześniej, przed ukazaniem się grudniowych treningów z gwiazdami.  Cena płyty jest wyższa (25 zł z wysyłką) ale nie wygórowana i nadal dostępna dla każdego. Dodatkowo w sklepie online razem z płytą można kupić różne naklejki, magnesy na lodówkę czy plakaty z motywującymi tekstami.

Mimo wszystko ja na razie wstrzymuje się z zakupem. W ostatnim czasie zrezygnowałam z ćwiczeń w domu na rzecz klubu fitness w którym czuję się o niebo lepiej. Nie jestem sama - chodzimy w trójkę - mamy dużo sprzętu do dyspozycji, nigdy nie opuszcza nas dobry humor. Ostatnio też preferuje ćwiczenia z wolnymi ciężarami które, dają dobre efekty. Mam na to czas - korzystam. Nie chce zamawiać płyty tylko po to by leżała sobie w domu razem z resztą treningów po które /nie oszukujmy się/ sięgam dość rzadko. Gdybym w tym momencie miała dołożyć sobie jakieś domowe ćwiczenia, pewnie wybrałabym jakieś krótsze z kanałów na Youtube.

Jeśli jednak lubisz, bądź nie masz czasu lub możliwości i musisz robić domowe treningi, a treningi z płyt które już masz znasz na pamięć, zamawiaj śmiało ! Najważniejsze jest to że chcesz i robisz to regularnie nie zapominając o diecie :)


Jako motywację pokażę wam dzisiaj zdjęcia Angie z bloga : http://chaarle.blogspot.com/. Sylwetka styczniowa w porównaniu ze zdjęciami sprzed roku.

 


Wykonała kawał dobrej roboty i nie ma zamiaru odpuszczać ćwiczeń ! Gratuluje
Teraz może zmieścić się w sukienkę pewnie o kilka rozmiarów mniejszą i wyglądać w niej świetnie: 

 

Życzę wszystkim takiej wytrwałości !
Pozdrawiam