Nowe pomiary

Komentarze (16) | 8 gru 2012
Witam
Niedawno publikowałam swoje pomiary wg  Herbalife na których wynik to 26,4 % tłuszczu.
Dzięki temu moja motywacja jest jeszcze większa natomiast pomiary wydają się niezbyt dokładne.
Ani razu nawet na początku mojej przygody z siłownią i ćwiczeniami nie wyszedł mi taki wysoki poziom tkanki tłuszczowej .

Wczoraj zrobiłam sobie nowy pomiar, już na tej droższej wadze Tanita w klubie Pure. Dodam jeszcze że był robiony wieczorem po solidnym obiedzie.


Według którego mam 17,1 % tłuszczu a nie 26,4 % czyli niecałe 10 % mniej. 
Te pomiary nie są dokładne tylko poglądowe bo cała masa jest dzielona na tłuszcz, mięśnie i kości
Moja waga 55,6 =  9,5 kg tłuszczu + 43,8 kg mięśnie + 2,3 kg kości czyli np wątroba w tym przypadku pewnie została potraktowana jako mięsień. 

Dla porównania wyniki z 12 listopada: Taki progress w tak krótkim czasie jest raczej nierealny. 

Pomiary w Pure robiłam nie jeden raz. Podczas trwania konkursu miałam ich całkiem sporo.  Wszystkie wydruki trzymam  sobie z zeszycie: 


Dla porównania mogę pokazać pomiar który był robiony ponad rok temu: 


Przy dokładnie tej samej wadze mam 23,9 % tłuszczu 40,1 kg mięśni 2,2 kości więc teraz jest dużo lepiej. Z doświadczenia mojego w pomiarach mogę zasugerować aby wykonywać je za pomocą jednego urządzenia bądź przynajmniej urządzenia o podobnej specyfikacji najlepiej jednej firmy , gdyż lubią się pojawiać jak widać powyżej przekłamania.

Wyniki które biorę pod uwagę to rezultaty badania na wadze Tanita SC330S, które wskazują na coraz lepsze efekty zarówno moich ćwiczeń jak i diety - daje mi to dodatkową motywację - będę coraz lepiej i dokładniej wykonywać zamierzone cele aby osiągnąć sukces!

Pozdrawiam