09.12

Komentarze (21) | 9 gru 2012
Witam,
Ja właśnie wróciłam z siłowni. Tak jak tydzień temu w niedzielę planowałam się porozciągać ale nie wyszło, bo mam zakwasy.  Myślałam ze po takim czasie spędzonym na ćwiczeniach nie będę ich mieć a jednak są, i to w jednym miejscu : na bokach. Wszystko przez piątkowe zajęcia z brzuchów. Tym razem prowadzący wymyślił, że przez cały czas będziemy powtarzać 5 różnych ćwiczeń,
a sprawcą moich zakwasów jest to :80 powtórzeń na każdą ze stron i już przez 2 dni mam troszeczkę ograniczone ruchy. Najwidoczniej do tej pory nie wykonywałam ćwiczeń na tą partię mięśni. 
Tak więc dzisiaj spędziłam godzinę na rowerku po czym poszłam do domu.

Wczoraj byłam na ślizgawce. Był to mój 4 raz na łyżwach i bardzo mi się podobało. Pierwszy raz nie miałam problemów z jazdą, a nawet nieźle mi szło, od razu umiałam skręcać i hamować. Jeździ się bardzo podobnie jak na rolkach, w końcu się sama o tym przekonałam.

Wczoraj również wybrałam się do centrum handlowego w poszukiwaniu butów treningowych. Szukałam coś na siłownie i ewentualnie od czasu do czasu na bieżnię bo na razie nie mam zamiaru biegać półmaratonów. Interesowały mnie buty w przedziale cenowym: 200-250 zł. Znalazłam sobie 2 modele które mi się spodobały:


W tym momencie skłonna jestem wybrać Reeboki bo były wygodniejsze, a cena atrakcyjna z racji tego że mieszczę się jeszcze w dziecięcą rozmiarówkę.  Nike też nie są złe, troszkę tańsze i zdecydowanie ładniejsze. Pewnie jeszcze minie trochę czasu zanim wybiorę konkretny model.

Pozdrawiam