Kosmetyczna sobota - 1

Komentarze (20) | 17 lis 2012


Witam
Tak jak obiecałam o kosmetykach będę pisać maksymalnie raz w tygodniu. Miał być piątek ale wczoraj nie miałam czasu i przełożyłam to na sobotę. Chciałabym również zacząć kilka serii postów na moim blogu więc zacznę od Kosmetycznej soboty. 

W ubiegły czwartek dostałam nowy Shiny Box. Jakoś nie powalił mnie na kolana. Zero kolorówki, jedyny plus mogę dać za szampon i odżywkę z L'Occitane bo lubię kosmetyki z tej firmy.  

Jak zawsze policzyłam wartość pudełka, bazując na karteczce dołączonej do pudełka. 
Kosmetyki z Bentley Organic kosztują w sumię 35 zł
maseczka matująca z Dermedic - 8 zł
Szampon i odżywka z L'Occitane - 35,75 zł
Wartość pudełka - 78,75 zł
czyli najniższa jak do tej pory

Gąbeczka Konjac - właśnie kupiłam drugą w Rossmanie. Pierwsza udało mi się dostać podczas promocji z tysiącem produktów. Używałam jej praktycznie codziennie, wytrzymała od czerwca do października. Spodobała mi się dopiero za trzecim razem o czym napisałam tutaj. Ta gąbka stała się jednym z produktów bez którego nie wyobrażam sobie wieczornego oczyszczania twarzy. Mimo że jest droga (15 zł) jak na taką małą i delikatną gąbeczkę bez wahania kupiłam ją drugi raz. 


Stara wylądowała w koszu w takim stanie: 


Na początku zaczęła pękać w środku, później dziwnie pachnieć, na końcu zmyłam nią maseczkę błotną i już do niczego się nie nadawała. :)

Odżywka Eveline 8 w 1 Total Action Niedawno zaczęłam jej używać, dzisiaj pomaluję 4 warstwę. Już wiem że troszkę za nią przepłaciłam. Cena w Superpharm : 12,49 cena w Rossmanie 10, 49 zł. 


Zgodnie z wskazówkami jednej z blogerek będę ją używać dwa razy po 8 dni z 4 dniową przerwą. 
Dzisiaj zrobiłam zdjęcie moich paznokci : 


aby mieć później z czym porównać. 

Pozdrawiam