Karta podarunkowa H&M od Glamour

Komentarze (23) | 22 lis 2012
Witam
Dzisiaj coś dla tych którzy lubią zakupy, i jedną z bardzo znanych sieciówek. Dzisiaj dowiedziałam się że w tym roku jest kolejna akcja promocyjna z kartami podarunkowymi do H&M. Tym razem można je dostać w miesięczniku Glamour. W tamtym roku podobnie było z Avantii. Jednak tym razem reguły "gry" są trochę inne w porównaniu z rokiem poprzednim.
Glamour kosztuje 4,99 zł w tej cenie mamy kartę o wartości 20 zł do zrealizowania pomiędzy 1 a 24 grudnia we wszystkich sklepach H&M  w Polsce.
Kartę można wykorzystać na zakupy za minimum 50 zł i uwaga kart nie można łączyć. 

czyli robiąc zakupy 50 zł płacimy  30zł
ale przy zakupach za 100 zł otrzymujemy tylko 20 zł zniżki chyba że rozbijemy to 100 zł na dwa paragony.
Jednak na każde 50 zł przysługuje jedna karta.

W tamtym roku można było łączyć nieograniczoną ilość kart. Nie było też ustalonej minimalnej kwoty, dlatego jeżeli ktoś miał trochę szczęścia i udało mi się kupić większą ilość Avantii mógł zrobić sobie całkiem duże zakupy z dodatkowym rabatem 75 % ( płacąc 5,50 otrzymywało się bon 20 zł)


Pewnie z początkiem grudnia zaczną się promocje i będzie można wykorzystać kartę na rzeczy przecenione Myślę że kupię 3-4 sztuki. 

Edit
Mało jest informacji na temat tej promocji. Możliwe że karty można łączyć, ale na zasadzie: za każde wydane 50 zł - 20zł rabatu. Jak się dokładnie dowiem to napiszę. Nie do wszystkich H&M doszła informacja na temat tych kart podarunkowych. 

Edit #2

Oficjalna wiadomość od H&M

"Nie można płacić samymi kartami. Kartę zniżkową honorujemy przy zakupie za min. 50 pln. Można użyć kilku kart zniżkowych przy zakupach, ale łączą się co 50 pln. Czyli, przykładowo, przy zakupach za 100 pln, możesz użyć max. 2 kart. 

w przypadku zwrotu zakupionych rzeczy, zwracamy na kartę upominkową dokładnie taką kwotę, jaka była zapłacona. Kart zniżkowych nie wymieniamy na gotówkę - w takiej sytuacji rzeczywiście zniżka przepadłaby. Przy korzystaniu z kart zniżkowych, polecamy przemyślane zakupy 

zniżka z karty naliczana jest również przy zakupie przecenionych rzeczy. 

zniżka obowiązuje przy zakupach za min. 50 PLN. Jeżeli masz więcej kart i - przykładowo - zrobisz zakupy za 100 PLN, możesz wykorzystać 2 karty (karty można łączyć co 50 PLN). 

 karty zniżkowe z Glamour są realizowane w dniach 01.12 - 24.12.2012"

I wszystko jasne !
Pozdrawiam