23.11 - godzina na bieżni

Komentarze (41) | 23 lis 2012
Witam
Wczoraj poszłam kolejny raz na siłownię, ale tym razem z konkretnym planem. Na początku brzuchy później bieżnia, w rezultacie dzisiaj obudziłam się ze strasznymi zakwasami. Największe mam na bokach - to chyba od Planków.

Na bieżni biegałam z kuzynką równą godzinę. Rok temu potrafiłam przebiec 60min z prędkością 9km/h bez najmniejszego problemu. Wczoraj biegałam na 8km/h i też nie miałam problemów, chociaż to był pierwszy długi bieg odkąd powróciłam do treningów. Możliwe ze to był bieg "na miarę moich możliwości" i podczas niego spaliłam dużo tłuszczu :) oby...

Na bieżniach mamy takie telewizorki w których można oglądać programy telewizyjne. Jeśli jednak nie włączymy TV, bieżnia wyświetli nam na ekranie nam wykres naszego biegu :

mój wczorajszy:


a tutaj opisany :)


...a więc wczoraj biegałam przez 60 min, pokonałam przez ten czas dystans 7,67 km i spaliłam 462 kcal. 
Przez pierwsze 50 min prędkość biegu była stała - 8 km/h z wyjątkiem trzech przerw na wodę podczas których na chwilkę zeszłam do 7,5 km/h. Po 50 min zmniejszyłam prędkość do 6km/h i podniosłam nachylenie bieżni do 3% maszerowałam tak przez 10 ostatnich minut :)

Chciałabym tak biegać 3-4 razy w tygodniu, pewnie zobaczyłabym bardzo ładne wyniki. 

Edit
Myślę że gdybym miała takie buty: 

źródło : Tumblr
na pewno zmobilizowała bym się do biegania 4 razy w tygodniu...

Edit #2
Motywator Ostatneczny !

No chyba nic gorszego przytrafić mi się nie mogło. Założyłam dzisiaj swoje niebieskie spodnie i okazało się że ledwo się w nie mieszczę,  a jeszcze całkiem niedawno były na mnie trochę duże :( przecież ćwiczę raz regularnie a raz nie, może nie pilnuje diety ale staram się ograniczać złe rzeczy, nie pije alkoholu i tu takie coś ?!?  


Wygrzebałam też zdjęcie z maja na którym wyraźnie widać że się wtedy marszczyły!

Zobaczycie będą jeszcze na mnie wisieć ! a dzisiaj idę na siłownie nie wiem co będę robić... 
Kilka dni temu kupiłam sobie 1kg marchewek za 60 gr i mam zamiar je jeść. 
Swoje wyniki będę pokazywała w tych niebieskich spodniach !
a wy ćwiczcie może też ? Do sylwestra chyba każdej się przyda. Pozdrawiam