25.11 Zmiana strategii

Komentarze (15) | 25 lis 2012
Witam
Przemyślałam wszystko i postanowiłam ułożyć sobie plan treningowy na następny tydzień. Zmieniłam jednak "strategię" na razie rezygnuję z biegania po godzinie na rzecz samych treningów siłowych - obwodowych. Skupię się też na posiłkach - będę starała się jeść  regularnie 5 razy dziennie. Wszystko po to aby podkręcić metabolizm. Po 2-3 tygodniach zacznę biegać.

Poniedziałek
Joga - 1,5 h
10 min orbitrek
trening siłowy obwodowy ( robię 3 serie po 15 powtórzeń  ćwiczenia na każdą  partię mięśni : biceps, triceps, klatka, plecy, barki + więcej niż jedno ćwiczenie na nogi i brzuch)
10-15 min bieżnia
rozciąganie

w Środę i Piątek to samo tylko bez Jogi.

Dodatkowo zaczynam kręcić znowu hula - hop. Zrobiłam sobie tygodniową przerwę bo po prawie 500 minutach już nic nie czułam. Po kręceniu nie miałam nawet zaczerwienionej talii po kółku i zero siniaków od dawna - chyba moje ciało przyzwyczaiło się do tych ruchów.

Ostatnio wydawało mi się że moje boczki troszeczkę zmalały. Zrobiłam jednak zdjęcie i wiem ze jest gorzej niż w wakacje. Dzisiaj się zważyłam no i jest 1 kg mniej niż tydzień temu - wiem że nie powinnam się ważyć tylko mierzyć ale czasem porównuję wagę - szczególnie gdy chcę zacząć redukcję.

hmm mogłabym na razie tak wyglądać   


Chyba zauważyłyście że na blogu od dawna nie pokazuję żadnych zdjęć "inspiracji". 
Wykorzystuję do tego mój drugi mini blog na Tumblerze http://bycidealna.tumblr.com/
I mój FanPage gdzie codziennie staram się pokazywać coś fajnego: http://www.facebook.com/bycidealna 

Pozdrawiam