3 rzeczy które w sobie kocham i 3 których nie lubię

Komentarze (49) | 2 paź 2012
Witam
Dzisiaj chciałam się dowiedzieć trochę o was. Chciałabym abyście napisały mi które 3 rzeczy w sobie kochacie i 3 których nie lubicie i chcecie zmienić. Jeżeli macie blogi możecie zrobić osobny wpis w formie Tagu. W Przyszłości spróbuje zrobić wpisy na temat jak poradzić sobie z partiami które określicie za najbardziej problemowe. Napiszcie proszę na koniec czy łatwiej było wam znaleźć rzeczy które kochacie czy te których nie lubicie.  Zaczynam ja :)


3 RZECZY KTÓRE KOCHAM

Nogi - Może nie są najszczuplejsze ale długie i zgrabne. W spodniach czy legginsach wyglądają całkiem nieźle. Troszkę pracy i będę z nich na pewno w 100% zadowolona. Naczynek na udach się jeszcze nie pozbyłam ale w ciągu półtorej miesiąca zrobię  10 zabiegów laserowych. Mam nadzieję że pomogą. 

Talia - mam duże wcięcie chociaż nie wiem czy przez boczki nie wydaje się jeszcze większe. 

Barki - Nie jestem też szeroka w tym miejscu co mi się bardzo podoba. 


3 RZECZY KTÓRYCH NIE LUBIĘ
   (i na pewno będę chciała je zmienić)

Udo - Nie wiem ale mam takie jedno miejsce na udzie które jest zdecydowanie szersze :( w połączeniu z boczkami daje daje podwójną talię i Violin Deformity..

Boczki - mój odwieczny problem. Próbowałam Hula Hopem ale musiałam robić przerwy ze względu na siniaki. Za niedługo zacznę znowu kręcić. Ostatnio zauważyłam że przybyło mi koło 2 kg i poszło właśnie z boczki !

Ramie - druga rzecz w którą poszło zaraz po boczkach. Ramie a szczególnie to co jest pod bicepsem. Bardzo dużo osób ma z tym problem. W najbliższym czasie zamierzam dużo uwagi poświęcać ćwiczeniom na ramiona. 


Mi łatwiej było znaleźć rzeczy których w sobie nie lubię. Było ich trochę. Teraz czekam na wasze ODP. 

Pozdrawiam