21.04

Komentarze (6) | 21 kwi 2012
Witam
Dzisiaj wybrałam się znowu na zakupy. Dzisiejsze były konkretniejsze. W ostatnią niedziele szukałam filetów z  kurczaka ceny wahały się od 16 99 do 20 zł za kg w końcu w poniedziałek udało mi się kupić 2 ogromne podwójne piersi po 15 50 zł/kg. Więc nie mogłam sobie odpuścić kiedy w środę bo wyjściu z uczelni zobaczyłam reklamę na bilbordzie reklamę kurczaka w promocyjnej cenie 12 99zł

Cyklicznie zdarza się ze mają piersi w tej cenie. Więc jak zawsze zrobiłam sobie zapas. Nie wiem czemu tak jest ale te fileciki z promocji są bardzo malutkie - mi to odpowiada bo lepiej się porcjuje. Dzisiejsze były bez kości i praktycznie bez tłuszczu :) Kupiłam również Awokado, wafle ryżowe, serek fit gouda, płatki owsiane i woreczki do pakowanie żywności.Takie porcjowanie nie trwało długo około 30 min. Dzięki temu mam prawie 40 porcji kurczaka idealnego do przygotowania posiłków podczas diety. Porcje mają od 90 do 150g - bardzo łatwe i szybkie do rozmrożenia.
* * * * *
Jeszcze dzisiaj mam lekkie zakwasy po czwartku. Myślę że to już ostatnie. Wczoraj skorzystałam z pięknej pogody i poszłam na rolki. Pierwszy raz w tym roku jeździłam w koszulce z krótkim rękawkiem. Niestety krótko - około 1,5h na błoniach. 

Dzisiaj mam zamiar iść do Pure ale nie wiem czy się wyrobię ze wszystkim bo w sobotę zamykają o 20. Najwyżej poćwiczę trochę w domu. 


Pozdrawiam