11.04

Komentarze (2) | 11 kwi 2012
Witam

Dzisiaj w końcu się zmobilizowałam i zrobiłam coś - posprzątałam do końca mieszkanie i poszłam ćwiczyć do Pure. Tym razem nie do siebie ale znowu skorzystałam z darmowej wejściówki razem z chłopakiem poszłam do GK

Klub fajny jeżeli chodzi o wyposażenie dla kobiet. Bardzo podobała mi się mała salka z przyrządami siłowymi o mniejszym obciążeniu. Zrobiłam tam sobie fajny trening obwodowy korzystając ze wszystkich 10 maszyn. Na każdej maszynie 3 serie po 15 powtórzeń. 
Później 20 min biegania z prędkością 9 km/h - mały wstęp przed prawdziwym bieganiem. 

Mam dwie bardzo silne motywacje - 1 gdy będe szczuplejsza łatwiej mi będzie znaleźć pracę (chodzi o  pracę hostessy nie modelki) 2 W maju będzie finał konkursu Pure jestem zaproszona do Warszawy na oficjalne pomiary i na galę- oczywiście nie mam szans na samochód ale chciałabym wypaść bardzo dobrze. 

Co do diety to dzisiejszego dnia zjadłam bardzo mało :(  tylko dlatego że jakoś nie odczuwałam głodu. Tylko jajecznica na śniadanie  3 mandarynki kawałek mazurka a przed treningiem snikers   i energetyk :/

W Pure była promocja gdy kupiło się coś powyżej 5 zł dodawali tabletki musujące 4 do wyboru. Często z tego korzystam. Za 6 zł kupiłam:


 + 20 tabletek 

Mam do was pytanie: Chciałam sobie teraz kupić jakiś suplement wspomagający odchudzanie - jestem do tego dość przyjaźnie nastawiona ćwiczę, jestem na diecie więc może tylko pomóc. 

Zastanawiam się nad Simpliq bo wychodzi najtaniej 29,90 za 120 tabletek. Skład i działanie mi odpowiadają. Wiem że to jest nowy produkt ale może ma ktoś jakąś opinie na jego temat?

Na starcie nie podoba mi się to co napisali na opakowaniu. Przecież w skład węglowodanów wchodzą skrobia: 
z Wikipedii: Skrobia – węglowodan, polisacharyd roślinny, składający się wyłącznie z merów glukozy połączonych wiązaniami α-glikozydowymi

Czyli tak jakby producent z góry zakładał ze będzie miał do czynienia z ludźmi niedokształconymi w tym temacie. 

Pozdrawiam