KONKURS - Philips MoistureProtect

Komentarze (137) | 3 mar 2015
W ostatnim wpisie na temat włosów, opisałam wam swoje wrażenia po kilku tygodniach testu prostownicy oraz suszarki z nowej serii Moisture Protect marki Philips, która została stworzona po to, aby chronić nawilżenie włosów podczas codziennej pielęgnacji Dzisiaj przygotowałam dla was konkurs w którym będziecie miały szanse wygrać te produkty. 


Ja sama dzięki prostownicy zaczęłam coraz częściej myśleć o lokach. Bo jak się okazuje, można nią nie tylko bezpieczniej prostować, ale też układać włosy w inny sposób. Suszarka nadal dobrze się sprawdza, używam jej do modelowania włosów na szczotce, po 30 min układania w ten sposób są gładkie i lśniące. Myślę że taki zestaw jest dobrą opcją dla osób które np ze względu na małą ilość czasu muszą używać tych sprzętów i jednocześnie chcieliby zadbać o swoje włosy, nie doprowadzając do ich nadmiernego wysuszenia. Chcecie się same przekonać jak działają ? Zapraszam do Konkursu.


Mam dla was dwie nagrody, jedną suszarkę i jedną prostownicę z serii Moisture Protect. 

Waszym zadaniem będzie odpowiedzenie na pytanie: Jaką unikalną cechę mają oba produkty? (to ta która pomoże utrzymać włosy w dobrej kondycji - odpowiedzi możecie szukać np w moim poprzednim wpisie dotyczącym testu zestawu Moisture Protect) oraz opisanie w  4-5 zdaniach, jak wygląda wasza obecna pielęgnacja włosów. Może to być dobór kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji czy uwagi na temat tego, na co zwracacie szczególną uwagę. Być może część z was dopiero planuje zacząć dbać o włosy, myślę że dla takich osób te produkty będą idealnym rozwiązaniem.

Zgłoszenie powinno zawierać: 
Imię, adres e-mail oraz odpowiedź na 2 pytanie: Unikalna cecha obydwu produktów oraz  Jak wygląda wasza obecna pielęgnacja włosów?
Na końcu dopiszcie co wybieracie: prostownicę czy suszarkę 
Dwie najciekawsze według mnie odpowiedzi, zostaną nagrodzone.

Zgłoszenia (w komentarzach pod tym wpisem) możecie przesyłać do 11.03.2015
Wyniki pojawią się w tym wpisie do 2 dni po zakończeniu konkursu.
Wartość nagrody: 369 zł

Nagrody otrzymują: 
albolepiej@gmail.com - suszarka
paulina.czaplicka1@gmail.com - prostownica

Gratuluję :)