Fitstagram - Kandykoat

Komentarze (36) | 12 gru 2014
Myślę że najwyższy czas abym na blogu powróciła do dawnych serii, Fitstagram był jedna z najbardziej lubianych. Przedstawiałam w niej motywujące osoby, które warto obserwować na Instagramie.  Bohaterką dzisiejszego jest Kandykoat czyli Polka mieszkająca w Norwegii od 6 lat. Daria ma 19 lat, na co dzień chodzi do norweskiej szkoły i próbuje być aktywna każdego dnia. Jest osobą zdeterminowaną i zmotywowaną, która kocha to co robi. 


Kandykoat od 18 roku życia miała problemy z odżywianiem, co sprawiło, że jej waga spadła z 62 kg do 47 kg. Postanowiła wziąć się za siebie i dala radę. Ćwiczy już regularnie od 16 miesięcy i efektów jest bardzo zadowolona. Jej głównym celem było osiągnięcie większej i okrąglejszej pupy. Pierwsze rezultaty zobaczyła już po 4 tygodniach ćwiczeń. Jej sylwetka wcześniej była bardzo szczupła, nie wstydziła się tego bo z jednej strony skinny dalej jest "w modzie", ale też sporo drobnych dziewczyn walczy o osiągnięcie celu FIT - Daria była jedną z nich. 
Obecnie w treningu skupia się bardziej na nogach, pośladkach, brzuchu i plecach ale nie zapomina również o pozostałych partiach. Odkąd zaczęła treningi siłowe, nie była na żadnej konkretnej diecie. Obyło się bez rozpisek i liczeniu kalorii oraz rozkładu BTW. Po prostu zdrowe odżywianie ze szczególnym uwzględnieniem białka, co pomogło w budowaniu mięśni. Duża ilość wypijanej wody, wpłynęła pozytywnie na stan cery, a warzywa i owoce zastąpiły niektóre niezdrowe przekąski. Pomogła również rezygnacja z napojów gazowanych na rzecz soków. 
Treningi siłowe od samego początku były ciężkie i efektywne. W początkowych miesiącach najważniejszym zadaniem było wypracowanie sobie dobrej techniki ćwiczeń, później skupienie się na progresie ciężaru. Przez pierwsze pół roku Daria ćwiczyła 5-6 razy w tygodniu (w domu i na siłowni) obecnie 4-5 razy chociaż jak zapewnia, niektóre weekendy też są treningowe. 
Profil na instagramie: http://instagram.com/kandykoat/

Inne wpisy z tej samej serii znajdziecie -> Fitstagram cała seria
Zapraszam również na mój instagram: https://instagram.com/bycidealna/
Pozdrawiam