Orange open, konwergencja, film i KONKURS

Komentarze (132) | 31 maj 2014
Jestem osobą, która obecnie nie wyobraża sobie życia bez smartfonu z ciągłym dostępem do internetu, dlatego często zastanawiam się dlaczego swój pierwszy telefon z androidem kupiłam tak późno. W maju minął rok od zakupu Xperii Go, która miała mi służyć głównie do używania  Endomondo. Później zaczęłam odkrywać inne aplikacje np te bankowe, dzięki którym przelew własny można było zrobić błyskawicznie, bez konieczności logowania się na stronę banku z okna przeglądarki. Później przyszedł czas na te, które pomagają mi w blogowaniu.  W bardzo krótkim czasie telefon stał się dla mnie urządzeniem niezastąpionym. Nawet obecnie, od razu po przebudzeniu się sprawdzam odruchowo skrzynkę meilową i nowe sms.
  


Moim zadaniem w akcji jest testowanie Orange Open, który jest fajną sprawą dla osób takich jak ja. Na co dzień oprócz telefonu komórkowego korzystam jeszcze z innych usług np z internetu domowego, kablówki czy telefonu stacjonarnego. Wcześniej nawet przez myśl mi nie przeszło, że można na nich zaoszczędzić, łącząc je na jednym rachunku. Sama nie wiem czy mój obecny stan pomaga mi w tym czy raczej przeszkadza. Nie czuję się dobrze, ale często albo "wiszę" na komórce czy oglądam telewizję. Dodatkową usługą "specjalnie dla mnie" były Środy z Orange - jeśli zdecydujemy się zdecydujemy się iść do Multikina akurat w środę, po wysłaniu sms mamy 2 bilety w cenie 1 również na seanse 3D. Sama wypróbowałam ją na filmie: "X-men przeszłość która nadejdzie", który był naprawdę świetny. Uwielbiam tą serię filmów i obejrzałam wszystkie 7 części. Mimo wizyty w Mulitikinie oczywiście nie zdecydowałam się na mój ulubiony niegdyś popcorn karmelowy, mimo zniżki - to byłoby morderstwo :)

KONKURS DLA WAS

Tak jak zapowiadałam dwa tygodnie temu Orange i ja, przygotowaliśmy dla was konkurs z bardzo fajną nagrodą. Ja i 11 innych blogerów przez 3 tygodnie testujemy wygodne i korzystne cenowo, konwergentne usługi w pakiecie Orange Open. Jedna osoba z pośród czytelników mojego bloga, będzie mogła wygrać podobny pakiet z pięcioma usługami, ale nie na okres 3 tygodni tylko na cały rok. Dodatkowo w komplecie jest również telefon, od którego nie będziecie mogli się oderwać :)
  • Pakiet usług Orange Open (telefon stacjonarny i komórkowy, Neostrada, Internet mobilny, Telewizja) na okres 12 miesięcy od daty podłączenia.
  • Sony Xperia Z Compact o wartości 1620 zł  


Cała kampania kręciła się wokół słowa KONWERGENCJA, które tutaj oznaczało po prostu łączenie wielu usług. Chciałabym abyście wymyślili inne jej przykłady. Podaj przykład KONWERGENCJI związany z aktywnością fizyczną i zdrowym trybem życia. Możecie coś wymyślić, może to być przykład połączenia, które stosujecie na co dzień.

odpowiedzi napiszcie w komentarzu razem z kontaktowym adresem e-mail.
Czekam na nie do 6 czerwca 2014r

Więcej szczegółów w Regulamin konkursu Orange Open

Na koniec mam dla was filmik zrealizowany przez Ilonę Patro i Krzysztofa Gonciarza. Powstał on w ramach kampanii, ale jest głównie o mnie. Podczas zdjęć byłam strasznie zestresowana, co pewnie widać na nagraniu. Jestem jedną z tych osób, które zawsze miały problem z wygłoszeniem referatu przed całą klasą czy innymi wystąpieniami publicznymi. Przed kamerą również nigdy nie czułam się komfortowo, ale jednak udało się i było bardzo sympatycznie. Zapraszam również na stronę www.12konwergentnych.pl gdzie można zobaczyć filmiki wszystkich blogerów, biorących udział w kampanii.

Pozdrawiam i czekam na wasze zgłoszenia