Wyniki Konkursu z Fitnesstrening.pl

Komentarze (31) | 19 gru 2013
Witam
Dzisiaj długo - bo aż 7 dni - wyczekiwane wyniki konkursu w którym można było wygrać bon o wartości 1000 zł na kolecję Stelli McCartney z asortymentu sklepu fitnesstrening.pl Przyznam że bardzo miło mnie zaskoczyliście. Dostałam ponad 1700 e-maili i w sumie ponad 2 000 prac, z których ponad 90% była wykonana graficznie. To absolutny rekord na moim blogu.


Przeglądnięcie wszystkich zgłoszeń zajęło mi sporo czasu, naprawdę nie przepadam za tym zajęciem, bo zawsze najchętniej rozdałabym kilka razy więcej rzeczy. W rezultacie zdecydowałam się nagrodzić te prace, które w jakiś sposób wyróżniały się na tle innych.

Torby Reebok Aero Grip wędrują do Agaty Bilkiewicz i Marii Błaż
Nagroda Główna czyli bon o wartości 1000zł na kolekcję Adidas by Stella McCartney  otrzymuje Marta Krypska, która mile mnie zaskoczyła graficznym wykonaniem swoich prac. Wygrał zestaw pierwszy.


Gratuluje dziewczyny ! Jutro wyślę wam wiadomości z prośbą o adresy. 

Przeglądając wasze zgłoszenia zauważyłam że nadal sporo osób wybiera dosyć bezpieczną i stonowaną czerń - dosyć często zdarzały się outfity w których każda rzecz była szara lub czarna. Kolejna grupa to były zestawienia "na jeden kolor" najczęściej różowy lub niebieski. Samej zwyciężczyni szczerze zazdroszczę, bo sama chętnie ubrałabym się w zestaw Stelli.

Nie notowałam tego, ale wydaje mi się że trzy rzeczy które zdecydowanie najczęściej się powtarzały w waszych stylizacjach to: 
Buty Nike Air Pegasus+30: kilk - sama mam Pegausy ale w wersji zimowej: wodoodpornej ze świecącymi elementami. Ta wersja kolorystyczna jest bardzo popularna, często widuje je u siebie na siłowni.  Koszulka Nike Knit Tank klik - akurat zamawiałam ją, w tej cenie w tamtym miesiącu. Okazała się rewelacyjna :) 
No i czarno białe spodnie Stelli McCartney kilk które bardzo chętnie bym przygarnęła, pewnie równie chętnie jak te z drugiej zwycięskiej pracy konkursowej :)


Zachęcam was do śledzenia facebookowego profilu facebook.com/fitnesstrening gdzie mogą pojawić się wasze stylizację, oraz odwiedzenia samego sklepu: http://www.fitnesstrening.pl/ który ostatnio zmienił się nie do poznania. 
Pozdrawiam