Fitstagram: Motywująca metamorfoza Sarah Evans

Komentarze (44) | 15 gru 2013
Witam
Dzisiaj chciałam wam przedstawić Sarah, która prawie rok temu postanowiła zmienić sobie życie. Nie wiem czy to był impuls wywołany postanowieniem noworocznym, czy przemyślana decyzja,  ale trzeba przyznać że naszej bohaterce nie brakowało wytrwałości. Gdy zobaczyłam pierwszy raz zdjęcie jej przemiany miałam bardzo mieszane uczucia. Na początku wydawało mi się nie możliwe że ktoś w ciągu trzech miesięcy zrobił takie postępy. Poza tym dla mnie była bardziej skinny niż fit, jednak całkowicie. zmieniłam zdanie


Pierwsze trzy zdjęcia są trochę zmanipulowane. Na pierwszym wykonanym na początku Sarah jest dużo bliżej przez co wydaje się większa. Dwa kolejne na pewno nie są zrobione po czy w czasie treningu, wydaje mi się że jej brzuch może być celowo wciągnięty. O wiele lepiej ta kobieta prezentuje się na siłowni. Po jej sylwetce widać ciężką pracę i mięśnie, które na pewno nie zostały zbudowane na niskokalorycznych "półgłodówkach", w końcu chce być Fitness Model i inspirować innych, do ciężkiej pracy nad sobą. 


Pewnie i tak najwięcej wątpliwości budzą dwa pierwsze zdjęcia i 3 -miesięczna przemiana i różnica 34 funtów czyli około 15 kg. 
Evans jest mamą trójki dzieci, najmłodsze przyszło na świat w listopadzie 2012, w styczniu zaczęła swoją metamorfozę. 
Oto kilka zdjęć z okresu styczeń - kwiecień: Całkiem możliwe że dziecko jest zabierana z mamą na siłownię. Ja nie widzę w tym nic złego. Kiedyś do mojej siłowni przychodzili rodzice z małą dziewczynką. Wózek był stawiany obok bieżni, bądź na przeciwko maszyny na której ćwiczono. Mała nie wyglądała na znudzoną, nie widziałam też aby kiedykolwiek płakało. Dużo osób ( w tym ja) uśmiechało się do niej przechodząc obok. Niektóre siłownie mają specjalne strefy z opiekunkami dla maluchów. 


Jaki jest sekret jej przemiany ? Taki sam jak w przypadku większości kobiet które tutaj przedstawiłam, zdrowa, czysta dieta, trening siłowy + cardio. 


Jeszcze mała uwaga, dla osób które nie mogą się powstrzymać, aby nazwać kobietę z mięśniami facetem. 

Na dwóch zdjęciach przedstawiona jest ta sama osoba, pierwsze dwa zostały zrobione końcem października. Ostatnie w listopadzie. Po treningowa pompa vs fotka zrobiona rano przed śniadaniem - jest różnica. 

Osobiście jestem ciekawa jej dalszych poczynań. 
Sarach możecie śledzić na instagramie -> http://instagram.com/saraheevans_livingfitnclean
oraz na jej facebookowym profilu: https://www.facebook.com/SarahEEvansLivingFitAndClean


Inne wpisy z tej samej serii znajdziecie -> Fitstagram cała seria
Zapraszam również na mój instagram: https://instagram.com/bycidealna/
Pozdrawiam