Treningowe podsumowanie lipca

Komentarze (22) | 3 sie 2013
Witam
Podsumowanie miesiąca pojawia się pierwszy raz na moim blogu. W lipcu wygrało bieganie.
Ze względów finansowych nie zdecydowałam się na siłownię - ta niedaleko mnie jest słabo wyposażona i kosztuje kilka razy więcej niż w Polsce.Do screena z Endomondo dodałam nazwy treningów które wykonywałam w domu. Nie było ich wcale tak dużo. Trening Tiffany to ten na "boczki" - klik. Mel B to całość wyzwania a XHIT nogi to Miley Cyrus Leg Workout.

Endomondo zaczęłam włączać również przy dłuższych spacerach. Biegałam regularnie krótkie dystanse. Rano 2-3km, wieczorem 4-5km. W sumie w lipcu pokonałam 121 km z czego 75 km biegając. Ilość spalonych kalorii wg aplikacji to 6577 kcal z czego 4420 w czasie biegu.


W Czerwcu brałam udział w biegu She Runs The Nigt, był to pierwszy bieg w jakim brałam udział.  Mój wynik być średni. Z informacji podanej na stronie wynika że dystans pokonałam w 39 min 52 sek, nie zaliczając przy tym żadnej pętli.


Na Endomondo dokładnie widać że wszystkie pętle mam za sobą. Pierwszy kilometr przy tak dużej liczbie osób, był zdecydowanie najwolniejszy. 


Podobało mi się, chociaż ciężko zorganizować jakieś atrakcje dla takiej dużej liczby osób. Nie obyło się bez kilkudziesięciu-osobowych kolejek do wszystkiego. 


Plany na sierpień ? Nie przestawać, a po powrocie do Polski ( 16.08 ) wrócić na siłownię. 
Pozdrawiam

P.S. Anwen - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :*