Sportowa kolekcja Primark

Komentarze (25) | 19 lip 2013
Witam
Primark - pierwszy raz trafiłam do niego w 2003r. Od tego czasu wizyta w tym sklepie jest nieodłącznym elementem mojego pobytu w Londynie. Dlaczego? Znajdziemy tam wszystko co potrzebujemy na co dzień, 2-3 razy taniej niż w Polsce. Dla niewtajemniczonych: Primark to sieć wielkich sklepów sprzedających głównie ubrania marki Atmosphere - często spotykane na allegro. Znajdziemy tam również buty, akcesoria, biżuterię, bieliznę, kosmetyki oraz drobne rzeczy do domu.

Kilka miesięcy temu dowiedziałam się że Atmosphere wypuściło sportową kolekcję. Musiałam ją zobaczyć! Parę dni po przyjeździe wybrałam się do jednego ze sklepów.

Szczerze ? nie zachwyciła mnie. Spodziewałam się czegoś bardziej kreatywnego, fasony są proste a kolorystyka - standardowa. Mały wybór, sam wygląd to kwestia gustu - widziałam ładniejsze kolekcje. Bardzo przypomina mi to co oferuje  Decathlon. Z jakością Atmosphere bywa różnie. W tym wypadku myślę że jest jak najbardziej adekwatna do ceny.
Ceny ? Na pewno zachęcające
Za kompletny 4 częściowy strój zapłacimy 145 zł  ( w przeliczeniu 1£= 5 zł)


Jedyne co mnie zainteresowało to spodenki do kolan. Wyglądały całkiem fajnie i były dosyć grube, jednak nie zdecydowałam się na nie bo mam już kilka podobnych.Wolę wybrać coś innego. Kupiłam za to 3 pary sportowych skarpetek - takie rzeczy zawsze się przydadzą.


Po trzech wizytach w tym sklepie mam już całkiem spory zapas. Jeżeli was to interesuje mogę napisać kila postów w stylu : Co warto kupić a czego nie, lub pokazać swój primarkowy "haul" ( nie lubię tego słowa)

Pozdrawiam