Kosmetyczna sobota : Krem z gazety

Komentarze (10) | 20 lip 2013
O dodatkach w angielskich gazetach słyszałam nie raz. Szczególnie na blogu Niesi. My kupując magazyn możemy liczyć na małe próbki kremów czy podkładów, a miniatury znajdujemy co najwyżej w boxach. Tutaj mini-produkty są dołączone do zwykłych miesięczników typu Glamour cz Cosmo.


źródłoTo co obecnie można kupić w UK możecie zobaczyć w tym poście. Sama zdecydowałam się na Glamour z kremem bo nie zabrałam sobie żadnego kremu do twarzy, a 20 ml miniatura prawie wystarczy mi na taki miesięczny pobyt. Przy okazji okazało się że krem jest całkiem dobry.

Nie polecam jednak kupowania gazety która nas nie interesuje dla samego gratisu. Np. Red ( pierwsza z tych które pokazała Niesia) kosztuje 4£ ~ 20 zł w środku mamy 2 mini kremy na dzień i na noc i coś do oczyszczania  twarzy. Za 4 funty spokojnie możemy  kupimy pełnowymiarowy kosmetyk do pielęgnacji cery + jakiś dezodorant. 
Ze wszystkimi magazynami zawierającymi fajniejsze gratisy było podobnie. Jeśli ktoś jest stałym czytelnikiem na pewno ucieszy się z prezentu. Ja odpuszczam i nic już nie biorę. No chyba że coś naprawdę mnie zainteresuje.  W sklepie fryzjerskim za 4£ widziałam gazetę z dużym lakierem China Glaze i próbkami innych kosmetyków. Jak próbowałam ją kupić okazało się że to tylko dla posiadaczy karty stałego klienta...

Pozdrawiam