She Runs the Night - kobiecy nocny bieg

Komentarze (36) | 27 maj 2013
Witam
Od jakiegoś czasu w sieci zrobiło się głośno o najbardziej kobiecym biegu w Polsce. Jest to She Runs the Night zaplanowany na 9 czerwca w Warszawie. Organizatorem biegu jest firma Nike. Dzisiaj postanowiłam zdradzić wam trochę szczegółów całej "imprezy" w której sama będę brać udział :)
  • WARSZAWA Park Fontann (warszawskie podzamcze) 9 czerwiec - niedziela - godzina 21:00
  • Podstawowy dystans to 5 km jednak istnieje możliwość przedłużenia trasy o 1,5 km
  • Mimo iż start biegu zaplanowany jest na godz: 21:00 już od 16:00 uczestniczki biegu będą mogły skorzystać z miasteczka biegu przy Parku Fontann. Na jego terenie będzie można znaleźć strefy piękna, relaksu, foto oraz Nike. 
  • Będzie można: zadbać o paznokcie, skonsultować się z dietetykami i trenerami fitness, skosztować zdrowych przekąsek czy skompletować swój niepowtarzalny strój treningowy. Będą również dwa koncerty.
  • Organizatorzy biegu chcą pokazać dziewczynom że "bieganie to naprawdę dobra zabawa, która dostarcza wielu pozytywnych emocji" Koncepcja 5+ można pobiec regularną trasą 5 km ulicami starego i Nowego miasta, można również wybrać przygodę i zabawę przedłużając sobie trasę o trzy dodatkowe pętle: Światła, Energii i Przyśpieszenia - to tylko kilkaset dodatkowych metrów a wrażenia podobno bezcenne.  • Po przekroczeniu mety każda z uczestniczek otrzyma pamiątkowy medal - naszyjnik zaprojektowany przez Annę Orską. Wygląd medaliku pozostaje tajemnicą ale sama projektantka zdradziła że jest "delikatny ale i intrygujący" 

Tak zapakowane medaliki trafią do rąk każdej która ukończy bieg.

Osobiście bardzo spodobała mi się cała koncepcja nocnego kobiecego biegu, z niezapomnianymi atrakcjami,  w którym nie ma nagród za najlepszy czas. Po prostu każda z nas która przebiegnie cały dystans zwycięża. 

Cała trasa biegu wygląda tak:


Jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne: Rejestracja na bieg odbywa się przez stronę internetową: http://www.sherunsthenight.pl/ FAQ czyli najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj : http://www.sherunsthenight.pl/faq

Limit uczestniczek to 6000 osób, w biegu mogą brać udział same kobiety :) 
Cena pakietu startowego : 75 zł 

Szczerze nie mogę już się doczekać She runs the Night. Najprawdopodobniej pobiegnę razem z moją kuzynką i Mary więc na pewno nie będzie nudno, tylko mega pozytywnie :)
Pozdrawiam