Kosmetyczna sobota: Kolorówka od Kosmetykomanii

Komentarze (13) | 24 mar 2013
Przepraszam za małe opóźnienie. Chyba pierwszy raz piszę post o takiej porze. Kilka dni temu pokazałam wam na Facebooku zawartość przesyłki od sklepu kosmetykomania.pl, który postanowił uzupełnić moją kolorówkę. Bardzo mi się przyda, zwłaszcza że zawsze narzekałam na braki w cieniach. 
Kolekcję pędzelków do oczu powiększyłam o Hakuro H78 i H79. Nigdy wcześniej nie używałam pędzli tej marki. Mam nadzieję że nie będę zawiedziona, słyszałam o nich wiele dobrego. 
Hakuro H78  Pędzel do rozcierania cieni. Pędzel idealny do rozmazywania kreski na oku w celu uzyskania efektu 'smokey eye'.

Hakuro H79  Pędzel do aplikacji cieni. Idealny do aplikcacji na całą ruchomą powiekę i powyżej, aż do linii brwi.Jestem bardzo ciekawa produktów firmy MeMeMe. Na pierwszy rzut oka przypominają Benefit. Słynna paletka Sleek - moja pierwsza :) Wcześniej zastanawiałam się nad kupnem właśnie jednej z nich. Blogerki chwalą je za łatwość aplikacji, mocny pigment i kremową konsystencję. Nic tylko używać. Może pomyślę o jakimś tygodniu nauki makijażu ? Coś podobnego nie dawno robiła Ania Kilk  Klik oj przydałoby się trochę posiedzieć nad tutorialami z YouTube :)

Pozdrawiam