Oshee vitamin shot ??

Komentarze (18) | 25 lut 2013
Witam
Dzisiaj mam dla was krótki post. Niedawno na youtube pojawił się film Adbustera na temat tego, na co możemy się nabrać kupując żywność. Kto nie widział LINK. Pod koniec pojawiła się wzmianka o napoju witaminowym Oshee który miał dwie różne etykiety i "tak naprawdę nie wiemy co pijemy". Taka informacja już wczesniej obiła mi się o uszy, więc sama postanowiłam to sprawdzić.

Faktycznie nadruk na puszce jest inny, niż etykieta multiwitaminowego vitamin shota, którą można zdjąć. Skład i watrości też się różnią ale...witaminowy napój ma miec smak owocowy a napój Love pomarańczowy. Zawartość puszki była owocowa więc wszystko wynika z tego że podwójna etykieta to efekt nadprodukcji puszek Shota z serii Function. Z pewnością kolorowa puszka "pełna" witam i minerałów sprzedaje się lepiej, niż ta przeznaczona tylko dla mężczyzn.

To nie znaczy jednak, że polecam takiego typu produkty. Gdy przygladałam sie etykietą rzucił mi się w oczy bardzo długi skład (chemiczny) napoju znajdującego się w środku. Myślę że każdy przed kupieniem czegoś takiego powinien go przeczytać, zastanowić się i zdecydować czy właśnie tego potrzebuje nasz organizm.

Pozdrawiam