Kosmetyczna sobota - Styczniowy ShinyBox

Komentarze (11) | 2 lut 2013

Witam
Po przyjeździe w domu czekało na mnie zapakowane styczniowe pudełeczko ShinyBox. Kurier dostarczył je  w dniu mojego wylotu, więc czekało sobie na mnie spokojnie, a ja rozpakowałam je dopiero w czwartek. 

W środku znalazło się 5 produktów w tym 3 pełnowymiarowe.


Kolejny już raz mamy do czynienia z marką Dermedic. Tym razem jest to Tonik Głęboko oczyszczający z kuracji przeciwtrądzikowej oraz żel oczyszczający do mycia twarzy z serii matującej. 

Oba kosmetyki są pełnowymiarowe. Ich łączna wartość wynosi 51 zł. 

Lumene - kremowy błyszczyk do ust Wild Rose
Nieduży błyszczyk o ładnym zapachu i wygodnym aplikatorze. Z koloru jestem zadowolona - jest to uniwersalny transparentny róż nr 24  wartość: 24,50 zł / 6 ml

Schwarzkopf Proffesional - Szampon oraz Olejek pielęgnacyjny BC Oil Miracle   
Dwie dość duże i wygodne miniatury produktów do pielęgnacji. W ostatnim czasie trochę bardziej dbam o moje włosy, więc z chęcią wykorzystam te produkty. Możliwe że zostawię je na jakiś wyjazd. 
Szampon 35 zł/200 ml  tutaj otrzymujemy 30 ml o wartości  5,25 zł
Pełnowymiarowy 100 mol olejek to koszt 70 zł cena rynkowa małej 5 ml buteleczki wyniosła by pewnie  7, 15 zł


W styczniowym ShinyBoxie znajdziemy produkty do codziennej pielęgnacji twarzy i włosów oraz błyszczyk. Łączna wartość kosmetyków wynosi około 88 zł
Moim zdaniem jedno z bardziej udanych pudełek. 

Wiele osób narzeka na to że w ostatnim czasie w boxach bardzo często pojawia się marka Dermedic. Mi to jak najbardziej odpowiada. Wcześniej nie znałam tej firmy a teraz mam już jej sporą kolekcje. Najbardziej trafiona dla mnie okazała się niebieska seria Hydrain 3 oraz szampon Emolient. 


Pozdrawiam