27.02

Komentarze (22) | 27 lut 2013
Witam
Czy wy też ostatnio nie macie czasu na nic ? Właśnie jem kurczaka z ryżem, pisząc jednocześnie post i zaraz zbieram się na siłownię. Dzisiaj zaliczyłam również nie planowaną wizytę u dentysty. W wolnych chwilach odpisuje na e-maile... chyba jedynym pozytywnym aspektem dzisiejszego dnia jest pogoda, bo za oknem tak jakby wiosennie się zrobiło. Długoterminowe prognozy wyglądają optymistycznie, w drugim tygodniu marca może będzie nawet powyżej 10 stopni.
Na wiosnę planowałam redukcję ale nie spodziewałam się jej tak szybko. Sama nie wiem czy już mam zaczynać  myśleć o nowych rolkach.

Zeszłotygodniowe zakupy - jednak udało mi się wygrzebać coś fajnego w resztkach wyprzedaży. W kwietniu wybieramy się z chłopakiem na wesele. Szukałam na tą okazję jakieś sukienki. Zawsze przy przymierzaniu sukienek biorę sobie jakieś szpilki do przymierzalni - lubię widzieć jak w całości się prezentuje. Tym razem pierwsze lepsze buty okazały się wyjątkowo wygodne. Mimo że aksamitne wykończenie i duża klamra nie bardzo przypadły mi do gustu - kupiłam je. Zara przecenione z 199zł na 49zł  idealnie wyprofilowane i wysokie :)Dobra idę już na siłownię !

Plan na dziś :
- rozgrzewka (orbitrek 5 min + krążenia, skłony, wymachy)
- trening obwodowy
- 30 min orbitrek lub bieżnia
- rozciąganie

Pozdrawiam